Home » Cytaty » Cytaty Masashi Kishimoto

Cytaty Masashi Kishimoto

Znani politycy, pisarze, aktorzy, czy też inne znakomite osobistości naszego świata wypowiadają ważne słowa. Są one motywujące lub skłaniające do refleksji. Nie przypadkowo osiągnęli oni sukces i rozpoznawalność. Jedną z takich osób jest Masashi Kishimoto.

Cytaty Doroty Masłowskiej mogą być dla wielu osób inspirujące i dające do myślenia. Można je umieścić na kartce z życzeniami, gratulacjami, czy gdziekolwiek indziej. Cytaty Masashi Kishimoto możesz również wysłać bliskiej osobie przy użyciu komunikatora jak Messenger, Whatsapp, Instagram, czy Telegram. Oczywiście cytat możesz ustawić na swoim profilu w dowolnym portalu społecznościowym.

Sprawdź koniecznie zbiór cytatów Masashi Kishimoto, które zebraliśmy dla Ciebie w jednym miejscu. Wybierz jeden z nich i zrób z nim co tylko chcesz.

Cytaty Masashi Kishimoto

***

Dlaczego tak bardzo chcesz zostać Hokage, bo marzysz o tym, żeby mieszkańcy twojej wioski, widzieli w tobie wielkiego ninja. Tylko dzięki spojrzeniom innych ludzi, nasze życie naprawdę nabiera sensu. Jeśli nikt nie zwraca na ciebie uwagi, jest tak jakbyś w ogóle nie istniał.

-Haku
***
Walka dla samego siebie nie może dać ci prawdziwej siły.

-Haku
***
Hmm… Jakby to powiedzieć? Moje pierwsze wrażenie o waszej grupie… Nie lubię Was…

-Kakashi
***
Mówię wam to, ponieważ tego nie rozumiecie, wy jedynie myślicie, że rozumiecie, ale nie jest to tym samym czym prawdziwe rozumienie. Rozumiecie?

-Kakashi
***
Kiedy jedna osoba umiera… ona znika… Wraz ze swoją przeszłością, aktualnym stylem życia i swoją przyszłością. Wiele ludzi ginie podczas misji i wojen. Łatwo umierają i zadziwiająco różnymi drogami. Hayate był jednym z nich. Ci, co umarli mieli cele i marzenia. Ale każdy ma coś ważnego tak jak oni. Rodzice, rodzeństwo, przyjaciele, ukochani… Ludzie, którzy są ważni dla ciebie. Ufają i pomagają sobie nawzajem. Więź pomiędzy ważnymi osobami dla ciebie istnieje od urodzenia… To jest wyjątek. Ta więź do ciebie była na początku cienka, ale stała się silniejsza. Ponieważ to jest ważne…

-Iruka
***
Jeśli się wyróżniasz, jesteś znienawidzony przez innych.

-Itachi
***
Człowiek, który rodzi się jako geniusz, nie jest szczęśliwy.

-Gai
***
Ciało się starzeje, ale umysł pozostaje nieśmiertelny.

-Orochimaru
***
Starzenie się jest bezsensowne. To właśnie czuję patrząc na ciebie.

-Orochimaru
***
Wiesz jak się gra w szachy… czasami trzeba poświęcić jakąś figurę!

-Orochimaru
***
Życie prawdopodobnie nie ma żadnego sensu. Być może jednak znajdziesz coś interesującego póki żyjesz. Tak jak ty znalazłeś ten kwiat. Tak ja znalazłem ciebie.

-Orochimaru

Powyższy wpis został pokazany od 28.12.2023 już 2737 razy! Mamy nadzieje, że wszystkie złote myśli Ci się spodobają.

Leave a Reply