Home » Cytaty » Cytaty Krzysztofa Kowalewskiego

Cytaty Krzysztofa Kowalewskiego

Znani politycy, pisarze, aktorzy, czy też inne znakomite osobistości naszego świata wypowiadają ważne słowa. Są one motywujące lub skłaniające do refleksji. Nie przypadkowo osiągnęli oni sukces i rozpoznawalność. Jedną z takich osób jest polski aktor Krzysztof Kowalewski.

Cytaty Krzysztofa Kowalewskiego mogą być dla wielu osób inspirujące i dające do myślenia. Można je umieścić na kartce z życzeniami, gratulacjami, czy gdziekolwiek indziej. Cytaty Kowalewskiego możesz również wysłać bliskiej osobie przy użyciu komunikatora jak Messenger, Whatsapp, Instagram, czy Telegram. Oczywiście cytat możesz ustawić na swoim profilu w dowolnym portalu społecznościowym.

Sprawdź koniecznie zbiór cytatów Krzysztofa Kowalewskiego, które zebraliśmy dla Ciebie w jednym miejscu. Wybierz jeden z nich i zrób z nim co tylko chcesz.

Cytaty Krzysztofa Kowalewskiego

***

Staram się dostrzegać w życiu przede wszystkim pozytywy. To chyba sprawa charakteru. Już taki mam. Jestem dosyć pogodnym człowiekiem, choć oczywiście w granicach rozsądku. Jak każdy przeżywam chwile załamania i stresy, ale nie lubię absorbować nimi innych.
***
Celebryctwo jest tak okropne, że nawet nie umiem tego opisać…
***
Nie będę ukrywał, że sporo propozycji reklam odrzuciłem, bo staram się pamiętać, że aktor za bardzo zużyty w reklamach nie będzie użyty już w filmie czy teatrze.
***
Oni nas traktują jak idiotów i myślą, że my tego nie widzimy. I na przykład dla satyryków to jest okrutne, bo to ich przegania. Idiota na urzędzie wymyśli coś takiego, że satyrykowi na to nie starcza wyobraźni. On jest bezradny. To, co przynosi prasa i telewizja, to właściwie gały wypadają i śmiać się już nie ma siły.
***
Gdyby kawałki z moich ról we mnie zostawały, byłbym nienormalny.

Powyższy wpis został wyświetlony od 08.07.2023 już 5719 razy! Mamy nadzieje, że nasze cytaty Ci się spodobają.

Leave a Reply