Home » Cytaty » Cytaty Khaleda Hosseiniego

Cytaty Khaleda Hosseiniego

Znani politycy, pisarze, aktorzy, czy też inne znakomite osobistości naszego świata wypowiadają ważne słowa. Są one motywujące lub skłaniające do refleksji. Nie przypadkowo osiągnęli oni sukces i rozpoznawalność. Jedną z takich osób jest pisarz Khaled Hosseini.

Cytaty Khaleda Hosseiniego mogą być dla wielu osób inspirujące i dające do myślenia. Można je umieścić na kartce z życzeniami, gratulacjami, czy gdziekolwiek indziej. Cytaty Hosseiniego możesz również wysłać bliskiej osobie przy użyciu komunikatora jak Messenger, Whatsapp, Instagram, czy Telegram. Oczywiście cytat możesz ustawić na swoim profilu w dowolnym portalu społecznościowym.

Sprawdź koniecznie zbiór cytatów Khaleda Hosseiniego, które zebraliśmy dla Ciebie w jednym miejscu. Wybierz jeden z nich i zrób z nim co tylko chcesz.

Cytaty Khaleda Hosseiniego

***

Czas to żarłoczna bestia – wszystkie szczegóły najchętniej pożera sam.
***
Gdy się puszcza latawce – myśli wędrują wraz z nimi.
***
Każdy grzech to jakaś forma kradzieży […]. Kto zabija, kradnie czyjeś życie. Kto kłamie, kradnie komuś innemu prawo do prawdy. Kto oszukuje, okrada kogoś z prawa do uczciwego prowadzenia interesów.
***
Mieszkaliśmy w tym samym domu, ale w zupełnie innych kręgach istnienia.
***
Być może jest to kara dla tych, którzy byli bezduszni: zrozumieć to wszystko dopiero wtedy, gdy niczego nie można już naprawić.
***
Nieprawdą jest, że czas leczy wszelkie rany. Nie leczy – rozdrapuje.
***
Ze smutnych historii powstają dobre książki.
***
Spośród wszelkich trudności, które spotykaja człowieka w życiu, nic nie stanowi gorszej kary niż zwykłe czekanie.
***
Nie mówimy do siebie nie dlatego, że nie mamy nic do powiedzenia, ale dlatego, że nie musimy nic mówić – bo tak bywa między dwojgiem ludzi, którzy są dla siebie pierwszym wspomnieniem.

Powyższy wpis został zobaczony od 31.12.2023 już 1929 razy! Mamy nadzieje, że nasze cytaty Ci się przydają.

Leave a Reply