Home » Cytaty » Cytaty Philippe’a Labro

Cytaty Philippe’a Labro

Znani politycy, pisarze, aktorzy, czy też inne znakomite osobistości naszego świata wypowiadają ważne słowa. Są one motywujące lub skłaniające do refleksji. Nie przypadkowo osiągnęli oni sukces i rozpoznawalność. Jedną z takich osób jest francuski pisarz Philippe Labro.

Cytaty Philippe’a Labro mogą być dla wielu osób inspirujące i dające do myślenia. Można je umieścić na kartce z życzeniami, gratulacjami, czy gdziekolwiek indziej. Cytaty Labro możesz również wysłać bliskiej osobie przy użyciu komunikatora jak Messenger, Whatsapp, Instagram, czy Telegram. Oczywiście cytat możesz ustawić na swoim profilu w dowolnym portalu społecznościowym.

Sprawdź koniecznie zbiór cytatów Philippe’a Labro, które zebraliśmy dla Ciebie w jednym miejscu. Wybierz jeden z nich i zrób z nim co tylko chcesz.

Cytaty Philippe’a Labro

***

Przestańże analizować, nie analizuj, dlaczego jest ci z kimś dobrze. Chcesz tylko tego, żeby to trwało, wiesz, że to się dzieje tu, w tej chwili, i że gdzie indziej nie dzieje się nic, ale to naprawdę nic ciekawego.I że środek świata, środek twojego życia jest tutaj, to ty, to on.
***
Im bardziej społeczeństwo trywializowało miłość, tym bardziej ja oczekiwałam czegoś innego niż trywialność.
***
Wszystko robię na ostatnią chwilę i czasem mam wrażenie, że moje życie jest jednym ciągiem ostatnich chwil.
***
Miłość przypomina właśnie to, całkowitą lekkość ciała i umysłu.

Powyższy wpis został wyświetlony od 26.12.2023 już 4312 razy! Mamy nadzieje, że nasze złote myśli Ci się spodobają.

Leave a Reply