Home » Cytaty » Cytaty Neila Gaimana

Cytaty Neila Gaimana

Znani politycy, pisarze, aktorzy, czy też inne znakomite osobistości naszego świata wypowiadają ważne słowa. Są one motywujące lub skłaniające do refleksji. Nie przypadkowo osiągnęli oni sukces i rozpoznawalność. Jedną z takich osób jest brytyjski pisarz Neil Gaiman.

Cytaty Neila Gaimana mogą być dla wielu osób inspirujące i dające do myślenia. Można je umieścić na kartce z życzeniami, gratulacjami, czy gdziekolwiek indziej. Cytaty Gaimana możesz również wysłać bliskiej osobie przy użyciu komunikatora jak Messenger, Whatsapp, Instagram, czy Telegram. Oczywiście cytat możesz ustawić na swoim profilu w dowolnym portalu społecznościowym.

Sprawdź koniecznie zbiór cytatów Neila Gaimana, które zebraliśmy dla Ciebie w jednym miejscu. Wybierz jeden z nich i zrób z nim co tylko chcesz.

Cytaty Neila Gaimana

***

Może istotnie, jesteśmy śmieszni. Ale nie powinieneś myśleć, że fakt, iż coś jest śmieszne, mości markizie, oznacza, że nie jest niebezpieczne.
***
Dekadencka elita bawi się, podczas gdy wokół nich rozpada się cywilizacja.
***
Nawet teraz, w ostatniej chwili, było tak wiele rzeczy, które mogły pójść nie tak. Ileż koni upadło przy ostatniej przeszkodzie. Wielu zaufanych generałów patrzyło, jak pewne zwycięstwo zamienia się w porażkę w ostatnich minutach bitwy.
***
Wolę być wierzycielem niż dłużnikiem.
***
I tak dzień zmarnował na czekanie, co, jak wiedział, było grzechem: każdą chwilę należy przeżywać. Czekanie to grzech przeciw czasom, które dopiero nadejdą, jak również przeciw obecnym, zlekceważonym chwilom.
***
Pośpiech jest wrogiem szybkości.
***
Czy dostałaś kiedyś wszystko, czego pragnęłaś? I wtedy zrozumiałaś, że nie o to ci chodziło?
***
Wiedząc zbyt mało, by się bać, będąc zbyt młodym, by czuć podziw.
***
Na kartce nie ma twittera, e-maila, facebooka. Internet jest nieosiągalny, ortografię sprawdzasz w słowniku. To bezpieczniejsze! Wcześniej często zdarzało mi się sprawdzać w internetowym słowniku znaczenie jakiegoś słowa albo zasady jego pisowni. Trzy godziny później okazywało się, że ten wyraz prowadził mnie od strony do strony i tak lądowałem na e-bayu, na którym właśnie kupowałem kolejną sokowirówkę.

Powyższy artykuł został pokazany od 09.07.2023 już 5562 razy! Mamy nadzieje, że nasze złote myśli Ci się przydają.

Leave a Reply