Home » Cytaty » Cytaty z książki Chechło

Cytaty z książki Chechło

Filmy, seriale, czy książki pełne są kultowych kwestii. Każdy z nas ma swoje ulubione dzieła, które czyta lub ogląda wiele razy. Bohaterowie wypowiadają tam słowa, z którymi możemy się utożsamiać.

Do codziennego języka przeszło już wiele z książki Chechło. Sprawdź zestaw, który dla Ciebie przygotowaliśmy i wyślij lub umieść jeden z cytatów na portalach społecznościowych.

Każdy z cytatów z książki Chechło zwierzęcy możesz wysłać dowolnym komunikatorem (WhatsApp, Telegram, Instagram, czy Messenger). Możesz tez go umieścić na swoim profilu na Facebooku, Twitterze, czy Instagramie.

Cytaty z książki Chechło

***

Miałam głębokie rozkminki, czemu umiem bronić kierujących zorganizowaną grupą przestępczą. Ba! Czemu niektórych bardzo lubię… Za to nie jestem w stanie pracować przy zarzutach z artykułu dwieście i sześćdziesiąt z Kodeksu Karnego. Za żadne pieniądze. Magda zrobiła mi wykład. Stwierdziła, że gdyby ludzie, kiedy jeszcze żyli w jaskiniach, tolerowali takie zachowania jak krzywdzenie dzieci albo zdradzanie najbliższych członków stada, tobyśmy nie dotrwali jako rasa do wynalezienia koła. Stąd moja głęboka i życzliwa nienawiść do pedofili i „sześćdziesiątek” jest w pełni zrozumiała.
***
– Ty po prostu lubisz być ostro pierdolona nie? Po to mnie cały czas prowokujesz? – zapytałem, rozpinając rozporek.
***
Tak samo jak niespotykane mi wcześniej połączenie wyuzdania, z którym spełniała moją każdą zachciankę, i niewinności, z jaką się czerwieniła, kiedy wyskakiwałem z czymś, co wydawało jej się zbyt mocne.
***
Patrzyła na mnie trochę prowokująco, a trochę ze strachem. Ten strach mocno mnie podniecał, zwłaszcza że nie pokazałem jeszcze nawet połowy tego, na co było mnie stać.
***
Jego oczy znów były zupełnie normalne, wyglądały jak płynny karmel. Kiedy się pieprzył, przypominały za to dno studni : głębokiej i przepadnie jak w filmie Ring.
***
Bardzo szybko wraca miłość, kiedy pali ci się dupa – pomyślałam z mściwą satysfakcją.
***
Miała po prostu to wypisany na twarzy ten dylemat. I wielką walkę, jaką dama i dziwka toczyły w jej psychice za każdym razem, kiedy przechodziliśmy od rozmów do konkretów.
***
Bawimy się jak damy… A jak nie damy to się nie bawimy…”.
***
Gdyby miał pan ze mną przyjemność, to ośmielam się zaryzykować tezę, że by to pan zapamiętał.

Powyższy wpis został pokazany od 15.01.2024 już 7259 razy! Mamy nadzieje, że wszystkie cytaty Ci się przydają.

Leave a Reply