Home » Cytaty » Cytaty Olgierda Terleckiego

Cytaty Olgierda Terleckiego

Znani politycy, pisarze, aktorzy, czy też inne znakomite osobistości naszego świata wypowiadają ważne słowa. Są one motywujące lub skłaniające do refleksji. Nie przypadkowo osiągnęli oni sukces i rozpoznawalność. Jedną z takich osób jest polski prozaik Olgierd Terlecki.

Cytaty Olgierda Terleckiego mogą być dla wielu osób inspirujące i dające do myślenia. Można je umieścić na kartce z życzeniami, gratulacjami, czy gdziekolwiek indziej. Cytaty Terleckiego możesz również wysłać bliskiej osobie przy użyciu komunikatora jak Messenger, Whatsapp, Instagram, czy Telegram. Oczywiście cytat możesz ustawić na swoim profilu w dowolnym portalu społecznościowym.

Sprawdź koniecznie zbiór cytatów Olgierda Terleckiego, które zebraliśmy dla Ciebie w jednym miejscu. Wybierz jeden z nich i zrób z nim co tylko chcesz.

Cytaty Olgierda Terleckiego

***

Nie zawsze ma rację ten, kto ma rację.
***
Nie szanuje się kodeksów niemożliwych do przestrzegania.
***
Kobieta oddaje się czasem najpełniej, zanim jeszcze odda się fizycznie, oddaje słowem, drobnym gestem, przelotnym pocałunkiem, a czasem uległość moralna bywa dla niej ważniejsza od uległości fizycznej, która z rozmaitych powodów może w ogóle nie nastąpić.

Powyższy wpis został pokazany od 05.01.2024 już 5018 razy! Mamy nadzieje, że wszystkie sentencje Ci się spodobają.

Leave a Reply