Home » Cytaty » Cytaty Paula McCartney’a

Cytaty Paula McCartney’a

Znani politycy, pisarze, aktorzy, czy też inne znakomite osobistości naszego świata wypowiadają ważne słowa. Są one motywujące lub skłaniające do refleksji. Nie przypadkowo osiągnęli oni sukces i rozpoznawalność. Jedną z takich osób jest brytyjski myzuk Paul McCartney.

Cytaty Paula McCartney’a mogą być dla wielu osób inspirujące i dające do myślenia. Można je umieścić na kartce z życzeniami, gratulacjami, czy gdziekolwiek indziej. Cytaty McCartney’a możesz również wysłać bliskiej osobie przy użyciu komunikatora jak Messenger, Whatsapp, Instagram, czy Telegram. Oczywiście cytat możesz ustawić na swoim profilu w dowolnym portalu społecznościowym.

Sprawdź koniecznie zbiór cytatów Paula McCartney’a, które zebraliśmy dla Ciebie w jednym miejscu. Wybierz jeden z nich i zrób z nim co tylko chcesz.

Cytaty Paula McCartney’a

***

Miłość, którą odbierasz, jest równa miłości, którą dajesz.
***
Myślałem, że jedyne samotne miejsce to księżyc.
***
Gdyby rzeźnie miały szklane ściany, każdy byłby wegetarianinem.
***
Zachowywaliśmy się tak, jakbyśmy mieli żyć wiecznie. Tak zresztą każdy myślał w czasach Beatlesów, nieprawdaż? Któż myślał, że przyjdzie nam umrzeć?
***
Życie jest raczej poważne. I nie można żyć, jakby się miało dziewięć żywotów. Często przyłapuję się na tym, że tak robię. Myślę, że wszyscy tak robią, powtarzając w duchu: „Od jutra to uporządkuję”. Ale ja już tak dłużej nie mogę.

Powyższy artykuł został pokazany od 16.02.2024 już 4502 razy! Mamy nadzieje, że nasze cytaty Ci się przydają.

Leave a Reply