Home » Cytaty » Cytaty Michaela Landona

Cytaty Michaela Landona

Znani politycy, pisarze, aktorzy, czy też inne znakomite osobistości naszego świata wypowiadają ważne słowa. Są one motywujące lub skłaniające do refleksji. Nie przypadkowo osiągnęli oni sukces i rozpoznawalność. Jedną z takich osób jest amerykański aktor Michael Landon.

Cytaty Michaela Landona mogą być dla wielu osób inspirujące i dające do myślenia. Można je umieścić na kartce z życzeniami, gratulacjami, czy gdziekolwiek indziej. Cytaty Landona możesz również wysłać bliskiej osobie przy użyciu komunikatora jak Messenger, Whatsapp, Instagram, czy Telegram. Oczywiście cytat możesz ustawić na swoim profilu w dowolnym portalu społecznościowym.

Sprawdź koniecznie zbiór cytatów Michaela Landona, które zebraliśmy dla Ciebie w jednym miejscu. Wybierz jeden z nich i zrób z nim co tylko chcesz.

Cytaty Michaela Landona

***

Wspominajcie mnie zawsze z uśmiechem i radością – bo tylko to ma sens. Gdybyście mieli mnie wspominać przez łzy – lepiej o mnie zapomnijcie.
***
Zaraz na początku życia ktoś powiniem nam powiedzieć, że umieramy. Może wtedy żylibyśmy pełnią życia w każdej minucie każdego dnia. Działaj! Kiedy poczujesz, że chcesz coś zrobić, zrób to od razu, teraz! Dni, które przyjdą, są policzone.

Powyższy wpis został pokazany od 24.06.2023 już 4249 razy! Mamy nadzieje, że nasze cytaty Ci się spodobają.