Home » Cytaty » Cytaty Warsan Shire

Cytaty Warsan Shire

Znani politycy, pisarze, aktorzy, czy też inne znakomite osobistości naszego świata wypowiadają ważne słowa. Są one motywujące lub skłaniające do refleksji. Nie przypadkowo osiągnęli oni sukces i rozpoznawalność. Jedną z takich osób jest Warsan Shire.

Cytaty Warsan Shire mogą być dla wielu osób inspirujące i dające do myślenia. Można je umieścić na kartce z życzeniami, gratulacjami, czy gdziekolwiek indziej. Cytaty Warsan Shire możesz również wysłać bliskiej osobie przy użyciu komunikatora jak Messenger, Whatsapp, Instagram, czy Telegram. Oczywiście cytat możesz ustawić na swoim profilu w dowolnym portalu społecznościowym.

Sprawdź koniecznie zbiór cytatów Warsan Shire, które zebraliśmy dla Ciebie w jednym miejscu. Wybierz jeden z nich i zrób z nim co tylko chcesz.

Cytaty Warsan Shire

***

Nie odpowiadam za bycie pięknym. To nie mój cel. W moim życiu nie chodzi o to, jak bardzo mi się podobam

***

Nie będę gloryfikował ani idealizował złamanego serca, bo dla mnie była to swego rodzaju śmierć, a mimo tego zostałem zmuszony do dalszego życia.

Powyższy artykuł został zobaczony od 06.07.2023 już 3764 razy! Mamy nadzieje, że wszystkie złote myśli Ci się spodobają.

Leave a Reply