Home » Cytaty » Cytaty Ericha Segala

Cytaty Ericha Segala

Znani politycy, pisarze, aktorzy, czy też inne znakomite osobistości naszego świata wypowiadają ważne słowa. Są one motywujące lub skłaniające do refleksji. Nie przypadkowo osiągnęli oni sukces i rozpoznawalność. Jedną z takich osób jest amerykański pisarz Erich Segal.

Cytaty Ericha Segala mogą być dla wielu osób inspirujące i dające do myślenia. Można je umieścić na kartce z życzeniami, gratulacjami, czy gdziekolwiek indziej. Cytaty Segala możesz również wysłać bliskiej osobie przy użyciu komunikatora jak Messenger, Whatsapp, Instagram, czy Telegram. Oczywiście cytat możesz ustawić na swoim profilu w dowolnym portalu społecznościowym.

Sprawdź koniecznie zbiór cytatów Ericha Segala, które zebraliśmy dla Ciebie w jednym miejscu. Wybierz jeden z nich i zrób z nim co tylko chcesz.

Cytaty Ericha Segala

***

Miał tyle powodów, żeby zyć. Chyba po prostu nie potrafił być szczęsliwy. Tego jednego nie można nauczyć się na Harvardzie.
***
Miłość to znaczy, że nigdy nie trzeba mówić „przepraszam”.
***
Wraz z jej trumną pochowali część jego duszy. Rozpacz Jasona sięgała głębiej niż łzy.
***
Ich śmiech przyprawiały go o bezsilną wściekłość. Jak mogą śmiać się i paradować po ulicach, jak gdyby życie nie zmieniło się od wczoraj? Jak to chlerne słońce ośmiela się świecić takim blaskiem? Cały ten zasrany świat powinien zatrzymać się i płakać.

Powyższy wpis został wyświetlony od 05.07.2023 już 2855 razy! Mamy nadzieje, że nasze cytaty Ci się spodobają.