Home » Cytaty » Cytaty Marka Zuckerberga

Cytaty Marka Zuckerberga

Znani politycy, pisarze, aktorzy, czy też inne znakomite osobistości naszego świata wypowiadają ważne słowa. Są one motywujące lub skłaniające do refleksji. Nie przypadkowo osiągnęli oni sukces i rozpoznawalność. Jedną z takich osób jest najwybitniejszy amerykański przedsiębiorca Mark Zuckerberg.

Cytaty Marka Zuckerberga mogą być dla wielu osób inspirujące i dające do myślenia. Można je umieścić na kartce z życzeniami, gratulacjami, czy gdziekolwiek indziej. Cytaty Zuckerberga możesz również wysłać bliskiej osobie przy użyciu komunikatora jak Messenger, Whatsapp, Instagram, czy Telegram. Oczywiście cytat możesz ustawić na swoim profilu w dowolnym portalu społecznościowym.

Sprawdź koniecznie zbiór cytatów Marka Zuckerberga, które zebraliśmy dla Ciebie w jednym miejscu. Wybierz jeden z nich i zrób z nim co tylko chcesz.

Cytaty Marka Zuckerberga

***

Dzisiejszy świat potrzebuje liderów politycznych, którzy są pro-internetowi. Z wieloma z nich pracowaliśmy przez wiele miesięcy nad lepszą alternatywą dla obecnych propozycji. Zachęcam Was do pogłębienia wiedzy na temat tych zagadnień i powiedzenia swoim kongresmanom, że chcecie, aby popierali Internet.
***
Nadal na świecie pozostało tyle osób, grup i społeczności, których głosy chcemy połączyć i uczynić słyszalne dla wszystkich, którzy będą chcieli ich wysłuchać. Tak więc nawet gdy świętujemy nasze sukcesy, nie przestajemy pracować nad dostarczaniem siły, jaką jest możliwość wymiany informacji z kimkolwiek, na całym świecie.
***
Pomaganie miliardowi ludzi w utrzymywaniu kontaktu ze sobą to uczucie niewiarygodne i uczące pokory; to coś, z czego jestem najbardziej dumny.
***
Steve, dziękuję za to, że byłeś moim mentorem i przyjacielem. Dziękuję za pokazanie, iż to, co zrobiłeś, może zmienić świat.
O Steve Jobsie

Powyższy wpis został zobaczony od 12.08.2023 już 6173 razy! Mamy nadzieje, że wszystkie złote myśli Ci się przydają.

Leave a Reply