Home » Cytaty » Cytaty Tupaca Shakura

Cytaty Tupaca Shakura

Znani politycy, pisarze, aktorzy, czy też inne znakomite osobistości naszego świata wypowiadają ważne słowa. Są one motywujące lub skłaniające do refleksji. Nie przypadkowo osiągnęli oni sukces i rozpoznawalność. Jedną z takich osób jest amerykański raper Tupac Shakur.

Cytaty Tupaca Shakura mogą być dla wielu osób inspirujące i dające do myślenia. Można je umieścić na kartce z życzeniami, gratulacjami, czy gdziekolwiek indziej. Cytaty Tupaca możesz również wysłać bliskiej osobie przy użyciu komunikatora jak Messenger, Whatsapp, Instagram, czy Telegram. Oczywiście cytat możesz ustawić na swoim profilu w dowolnym portalu społecznościowym.

Sprawdź koniecznie zbiór cytatów Tupaca Shakura, które zebraliśmy dla Ciebie w jednym miejscu. Wybierz jeden z nich i zrób z nim co tylko chcesz.

Cytaty Tupaca Shakura

***

Czy jestem mniej pobożny, bo wybrałem zaciąganie się blantem i picie piwa z ziomkami?
***
Czy przestępstwem jest walczyć o swoje?
***
Gdyby ilość pieniędzy, jakie masz, zależała od tego, jak traktujesz innych ludzi, bylibyśmy milionerami.
***
Istnieje niebo dla gangsterów.
***
Jeśli Tyson chce uniknąć nokautu to nie wchodzi do ringu. Tak to właśnie jest, ale jeśli już wkroczy na ring to nokautuje wszystkich. I taki właśnie będzie Tupac. Kiedy ktoś będzie przeciw mnie, zostanie znokautowany. W ten czy inny sposób. Pewien stary czarnuch z południa powiedział mi kiedyś coś takiego: Istnieje więcej niż jeden sposób na oskalpowanie człowieka. Istnieje więcej niż jeden sposób na oddanie strzału. Istnieje więcej niż jeden sposób na śmierć czarnuchu. Kiedy to robię wszyscy płaczą czarnuchu. Właśnie tak to robimy.
***
Jeżeli ktoś nie szanuje samego siebie, nie potrafi też uszanować własnej rasy, a w konsekwencji – innych ras.
***
Kiedy skończy się gniewny, buntowniczy okres w twoim życiu, kiedy masz gdzieś cały świat, zaczyna się przerażający okres, w którym chcesz całemu światu dokopać.
***
Moją bronią są słowa wypowiadane w imieniu milczących. Budzę całe masy ludzi.
***
Myślę, że tak bardzo przyzwyczailiśmy się do szkoły jako tradycji, że przestaliśmy traktować ją jako narzędzie nauki, czym powinna być. Oto dlaczego mnie kształciła ulica.
***
Nie oceniaj mnie, jeśli mnie nie znasz.
***
Od początku do końca oceniaj człowieka tylko i wyłącznie po jego czynach.
***
W trakcie swojego życia nigdy nie przestawaj marzyć. Nikt nie może zabrać ci marzeń.

Powyższy artykuł został pokazany od 14.08.2023 już 8688 razy! Mamy nadzieje, że wszystkie cytaty Ci się spodobają.