Home » Cytaty » Cytaty Samuela L. Jacksona

Cytaty Samuela L. Jacksona

Znani politycy, pisarze, aktorzy, czy też inne znakomite osobistości naszego świata wypowiadają ważne słowa. Są one motywujące lub skłaniające do refleksji. Nie przypadkowo osiągnęli oni sukces i rozpoznawalność. Jedną z takich osób jest amerykański aktor Samuel L. Jackson.

Cytaty Samuela L. Jacksona mogą być dla wielu osób inspirujące i dające do myślenia. Można je umieścić na kartce z życzeniami, gratulacjami, czy gdziekolwiek indziej. Cytaty Samuela L. Jacksona możesz również wysłać bliskiej osobie przy użyciu komunikatora jak Messenger, Whatsapp, Instagram, czy Telegram. Oczywiście cytat możesz ustawić na swoim profilu w dowolnym portalu społecznościowym.

Sprawdź koniecznie zbiór cytatów Samuela L. Jacksona, które zebraliśmy dla Ciebie w jednym miejscu. Wybierz jeden z nich i zrób z nim co tylko chcesz.

Cytaty Samuela L. Jacksona

***

Kiedyś ćpałem, piłem na umór, miałem kompleksy i myślałem tylko o pieniądzach i karierze. Dziś mam stabilizację i podoba mi się moje życie. Owszem, ono jest nudne, bo siedzę w domu i oglądam programy sportowe. Nie chciałbym jednak tej niepewności, którą miałem kiedyś. A na szaleństwa jestem już za stary.
***
Kiedy zerwałem z narkotykami, odniosłem sukces w zawodzie. Mam świadomość, że jeśli znów sięgnę po narkotyki, wszystko się rozsypie. Wiem też, że muszę uważać, wszak moje uzależnienie zaczęło się od wypalenia zwykłego jointa.
***
Jestem osobą publiczną i przyzwyczaiłem się do tego, że ludzie mówią różne rzeczy. Byleby mnie nie „pakowali” w jakieś niestworzone historie.
***
Dużo gram, bo mam rodzinę, której muszę zapewnić godziwy byt. Dużo gram, bo lubię swoją pracę.

Powyższy artykuł został pokazany od 15.02.2024 już 5893 razy! Mamy nadzieje, że wszystkie sentencje Ci się spodobają.

Leave a Reply