Home » Cytaty » Cytaty Kirka Douglasa

Cytaty Kirka Douglasa

Znani politycy, pisarze, aktorzy, czy też inne znakomite osobistości naszego świata wypowiadają ważne słowa. Są one motywujące lub skłaniające do refleksji. Nie przypadkowo osiągnęli oni sukces i rozpoznawalność. Jedną z takich osób jest amerykański aktor Kirk Douglas.

Cytaty Kirka Douglasa mogą być dla wielu osób inspirujące i dające do myślenia. Można je umieścić na kartce z życzeniami, gratulacjami, czy gdziekolwiek indziej. Cytaty Douglasa możesz również wysłać bliskiej osobie przy użyciu komunikatora jak Messenger, Whatsapp, Instagram, czy Telegram. Oczywiście cytat możesz ustawić na swoim profilu w dowolnym portalu społecznościowym.

Sprawdź koniecznie zbiór cytatów Kirka Douglasa, które zebraliśmy dla Ciebie w jednym miejscu. Wybierz jeden z nich i zrób z nim co tylko chcesz.

Cytaty Kirka Douglasa

***

Cieszy mnie stały kontakt z tyloma młodymi ludźmi. Chcę, abyście wiedzieli, że ogromnie cenię sobie Wasze komentarze, także te negatywne.
Opis: o prowadzeniu bloga, którego założył w wieku 92 lat.
***
Człowiek jest tak długo młody, jak długo potrafi marzyć.
***
Jeśli chodzisz bez guzika przy marynarce, to znaczy, że albo powinieneś się ożenić, albo że rozwieść.
***
Nie można żyć bez poczucia humoru: trzeba się umieć z siebie śmiać. Inaczej jest się skazanym na cierpienie.
***
Wierność nie była moją mocną stroną. Do wszystkiego trzeba dojrzeć, dlatego dziś kocham swoją żonę bardziej niż kiedykolwiek.

Powyższy wpis został zobaczony od 09.02.2023 już 2607 razy! Mamy nadzieje, że wszystkie sentencje Ci się spodobają.

Leave a Reply