Home » Cytaty » Cytaty Manueli Gretkowskiej

Cytaty Manueli Gretkowskiej

Znani politycy, pisarze, aktorzy, czy też inne znakomite osobistości naszego świata wypowiadają ważne słowa. Są one motywujące lub skłaniające do refleksji. Nie przypadkowo osiągnęli oni sukces i rozpoznawalność. Jedną z takich osób jest polska pisarka Manuela Gretkowska.

Cytaty Manueli Gretkowskiej mogą być dla wielu osób inspirujące i dające do myślenia. Można je umieścić na kartce z życzeniami, gratulacjami, czy gdziekolwiek indziej. Cytaty Gretkowskiej możesz również wysłać bliskiej osobie przy użyciu komunikatora jak Messenger, Whatsapp, Instagram, czy Telegram. Oczywiście cytat możesz ustawić na swoim profilu w dowolnym portalu społecznościowym.

Sprawdź koniecznie zbiór cytatów Manueli Gretkowskiej, które zebraliśmy dla Ciebie w jednym miejscu. Wybierz jeden z nich i zrób z nim co tylko chcesz.

Cytaty Manueli Gretkowskiej

***

To kogo i jak kochamy pokazuje nam kim jesteśmy.
***
Nie mówcie mojej miłości, że umarła.
***
W przyjaźni pociąga nas podobne. W seksie podnieca obcość. Miłość jest jednym i drugim. Pragnieniem podobieństwa i różnicy.
***
Naród da sobie radę. To plemię zrośnięte strupami, bliznami. Sczepione ze sobą na zawsze pazurami. Zostawcie mnie w spokoju.
***
Życie zbyt mnie zaskakuje, by być pewnym tego, co mnie spotka. Jedni mówią, że będzie jak zechce Allah, inni że jak Jezus, a ja mówię, że jak zechce życie.
***
Facet jest najmniej skomplikowanym urządzeniem do obsługi- zaledwie jedna dźwignia
***
Miłość jest ślepa i dlatego obmacuje.
***
Nie ma ludzi złych, są tylko głupi, ale ci głupi są najgorsi.
***
Ludzie umierają na śmierć. Przedmioty na nicość.

Powyższy artykuł został wyświetlony od 27.02.2023 już 1543 razy! Mamy nadzieje, że wszystkie sentencje Ci się przydają.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*