Home » Cytaty » Cytaty Micka Jaggera

Cytaty Micka Jaggera

Znani politycy, pisarze, aktorzy, czy też inne znakomite osobistości naszego świata wypowiadają ważne słowa. Są one motywujące lub skłaniające do refleksji. Nie przypadkowo osiągnęli oni sukces i rozpoznawalność. Jedną z takich osób jest brytyjski muzyk Mick Jagger.

Cytaty Micka Jaggera mogą być dla wielu osób inspirujące i dające do myślenia. Można je umieścić na kartce z życzeniami, gratulacjami, czy gdziekolwiek indziej. Cytaty Jaggera możesz również wysłać bliskiej osobie przy użyciu komunikatora jak Messenger, Whatsapp, Instagram, czy Telegram. Oczywiście cytat możesz ustawić na swoim profilu w dowolnym portalu społecznościowym.

Sprawdź koniecznie zbiór cytatów Micka Jaggera, które zebraliśmy dla Ciebie w jednym miejscu. Wybierz jeden z nich i zrób z nim co tylko chcesz.

Cytaty Micka Jaggera

***

Bardzo interesuje się polityką, uważam, że jest fascynująca. Codziennie dzieje się coś nowego. Zobaczymy, co przyniosą nadchodzące miesiące. Ze społeczeństwem jest różnie. Czasem zmienia się bardzo pod wpływem nowo wybranego rządu, a czasem w ogóle. Za rządów Margaret Thatcher dużo się zmieniło, podobnie jak za Blaira, choć te zmiany są mniej widoczne. Gdy rządził Gordon Brown, staliśmy w miejscu przez dwa lata.
***
Jestem za stary by być sędzią, ale jestem dość młody, by śpiewać.
***
Nie ma nic złego w byciu ślicznym, ale nie to jest najważniejsze w muzykowaniu i nie to niesie w sobie potencjał zawodowy.
***
Wszyscy kiedyś umieramy. Trzeba wciąż iść naprzód i robić to, co się lubi, do samego końca.

Powyższy wpis został wyświetlony od 16.02.2024 już 7512 razy! Mamy nadzieje, że nasze sentencje Ci się przydają.

Leave a Reply