Home » Cytaty » Cytaty Jacka Kornfielda

Cytaty Jacka Kornfielda

Znani politycy, pisarze, aktorzy, czy też inne znakomite osobistości naszego świata wypowiadają ważne słowa. Są one motywujące lub skłaniające do refleksji. Nie przypadkowo osiągnęli oni sukces i rozpoznawalność. Jedną z takich osób jest amerykański pisarz Jack Kornfield.

Cytaty Jacka Kornfielda mogą być dla wielu osób inspirujące i dające do myślenia. Można je umieścić na kartce z życzeniami, gratulacjami, czy gdziekolwiek indziej. Cytaty Kornfielda możesz również wysłać bliskiej osobie przy użyciu komunikatora jak Messenger, Whatsapp, Instagram, czy Telegram. Oczywiście cytat możesz ustawić na swoim profilu w dowolnym portalu społecznościowym.

Sprawdź koniecznie zbiór cytatów Jacka Kornfielda, które zebraliśmy dla Ciebie w jednym miejscu. Wybierz jeden z nich i zrób z nim co tylko chcesz.

Cytaty Jacka Kornfielda

***

Niezależnie od Twoich trudności – czy to zdewastowane serce, strata finansowa, konflikty wokół Ciebie lub pozornie beznadziejna choroba – zawsze pamiętaj, że w każdej chwili możesz ustawić kompas swojego serca na najwyższe intencje. W rzeczywistości dwie rzeczy, które zawsze możesz robić – niezależnie od okoliczności – to być obecnym i chcieć kochać.
***
Na końcu
te rzeczy mają największe znaczenie:
Jak kochałeś?
Jak w pełni żyłeś?
Jak głęboko wszedłeś?

Buddha’s Little Instruction Book

Powyższy wpis został zobaczony od 25.06.2023 już 2286 razy! Mamy nadzieje, że nasze sentencje Ci się przydają.