Home » Cytaty » Cytaty Sergey’a Brina

Cytaty Sergey’a Brina

Znani politycy, pisarze, aktorzy, czy też inne znakomite osobistości naszego świata wypowiadają ważne słowa. Są one motywujące lub skłaniające do refleksji. Nie przypadkowo osiągnęli oni sukces i rozpoznawalność. Jedną z takich osób jest najwybitniejszy amerykański programista i przedsiębiorca Sergey Brin.

Cytaty Sergey’a Brina mogą być dla wielu osób inspirujące i dające do myślenia. Można je umieścić na kartce z życzeniami, gratulacjami, czy gdziekolwiek indziej. Cytaty Brina możesz również wysłać bliskiej osobie przy użyciu komunikatora jak Messenger, Whatsapp, Instagram, czy Telegram. Oczywiście cytat możesz ustawić na swoim profilu w dowolnym portalu społecznościowym.

Sprawdź koniecznie zbiór cytatów Sergey’a Brina, które zebraliśmy dla Ciebie w jednym miejscu. Wybierz jeden z nich i zrób z nim co tylko chcesz.

Cytaty Sergey’a Brina

***

W jakimś sensie się bawimy. Mając tyle pieniędzy, warto próbować realizować swoje pomysły.
***
Nie, jeśli mam na głowie dostatecznie duży kask rowerowy.
Opis: odpowiedź na pytanie: czy jest rozpoznawany na ulicy.
***
Nasz własny brak wyobraźni.
Opis: odpowiedź na pytanie o najpoważniejszego konkurenta firmy Google.
***
Moim zdaniem internet stanie się bardziej mobilny, do sieci będziemy mieć dostęp z każdego miejsca na globie. Wiem, ludzie z branży powtarzają to stwierdzenie od co najmniej 20 lat, lecz moim zdaniem tak właśnie wygląda przyszłość. Zresztą to już się dzieje. Przejawem tych zmian są choćby telefony komórkowe zapewniające dostęp do internetu. Popatrzcie na współczesne telefony komórkowe czy nawet na iPhone’y. Są wyposażone w dobre przeglądarki internetowe, pozwalają na odbieranie e-maili, na korzystanie z sieci niemal w każdym miejscu.
2008 rok

Powyższy artykuł został pokazany od 13.02.2024 już 1717 razy! Mamy nadzieje, że nasze cytaty Ci się spodobają.

Leave a Reply