Home » Cytaty » Cytaty Johna Lennona

Cytaty Johna Lennona

Znani politycy, pisarze, aktorzy, czy też inne znakomite osobistości naszego świata wypowiadają ważne słowa. Są one motywujące lub skłaniające do refleksji. Nie przypadkowo osiągnęli oni sukces i rozpoznawalność. Jedną z takich osób jest John Lennon.

Cytaty Johna Lennona mogą być dla wielu osób inspirujące i dające do myślenia. Można je umieścić na kartce z życzeniami, gratulacjami, czy gdziekolwiek indziej. Cytaty Lennona możesz również wysłać bliskiej osobie przy użyciu komunikatora jak Messenger, Whatsapp, Instagram, czy Telegram. Oczywiście cytat możesz ustawić na swoim profilu w dowolnym portalu społecznościowym.

Sprawdź koniecznie zbiór cytatów Johna Lennona, które zebraliśmy dla Ciebie w jednym miejscu. Wybierz jeden z nich i zrób z nim co tylko chcesz.

Cytaty Johna Lennona

Wojna jest skończona (jeśli tego chcecie).
***
Z miłością jest jak z kwiatem, pozwól mu zakwitnąć.
***
The Beatles to przeszłość, ale John, Paul, George i Ringo… Bóg jeden wie, jakie relacje będą posiadali w przyszłości. Ja nie wiem. Ciągle kocham tych facetów. Ponieważ oni zawszę będą…
***
Oto jestem, jak się macie? Jak wasze związki? Czy przebrnęliście już przez wszystkie kłopoty? Czy lata siedemdziesiąte nie były prawdziwą męką? Oto jesteśmy, więc spróbujmy sprawić, by lata osiemdziesiąte były…
***
Kobieta powinna być raczej obsceniczna niż słyszana.
***
Życie to coś, co dzieje się obok nas, gdy jesteśmy zajęci układaniem planów.
***
Wyobrażam sobie wszystkich ludzi żyjących dniem dzisiejszym.
***
Szkoła nie nauczyła mnie niczego pożytecznego, oprócz czytania i pisania.
***
Powinienem być ilustratorem lub uczyć się malarstwa, a ja co? Musiałem zajmować się liternictwem. Równie dobrze mogli mnie wrobić w akrobatykę spadochronową.
***
Nie boję się śmierci. Jestem na nią przygotowany, ponieważ nie wierzę w nią. Uważam, że jest to tylko wyjście z samochodu i wkroczenie w kolejny etap.
***
Jedyne, co chcemy przekazać, to aby dać szansę pokojowi.
***
Chciałbym prosić państwa o udział w ostatniej piosence. Widzowie w tańszym sektorze proszę klaskać rytmicznie, a pozostali niech grzechoczą biżuterią.
***
Wyobraź sobie, że nie ma własności, ciekawe czy potrafisz? Nie ma chciwości oraz głodu, a wszyscy są sobie braćmi. Wyobraź sobie, że wszyscy ludzie dzielą ze sobą świat…
***
Kobieta jest Murzynem świata.
***
Im więcej widzę, tym mniej rzeczy jestem pewien.
***
Chrześcijaństwo minie. Skurczy się i zaniknie. Mam rację i jestem o tym przekonany. Jesteśmy dzisiaj popularniejsi od Jezusa. Nie wiem co pierwsze minie – rock & roll czy chrześcijaństwo.
***
Nie wierzę w Hitlera Nie wierzę w Jezusa Nie wierzę w Kennedy’ego (…) Nie wierzę w Elvisa Nie wierzę w Zimmermana Nie wierzę w Beatlesów. Po prostu wierzę w siebie.…
***
Jeśli mówisz o zniszczeniu, licz i nie nie licz na mnie.

Powyższy artykuł został wyświetlony od 08.02.2024 już 3456 razy! Mamy nadzieje, że nasze złote myśli Ci się spodobają.

Leave a Reply