Home » Cytaty » Cytaty Toma Hanksa

Cytaty Toma Hanksa

Znani politycy, pisarze, aktorzy, czy też inne znakomite osobistości naszego świata wypowiadają ważne słowa. Są one motywujące lub skłaniające do refleksji. Nie przypadkowo osiągnęli oni sukces i rozpoznawalność. Jedną z takich osób jest amerykański aktor Tom Hanks.

Cytaty Toma Hanksa mogą być dla wielu osób inspirujące i dające do myślenia. Można je umieścić na kartce z życzeniami, gratulacjami, czy gdziekolwiek indziej. Cytaty Hanksa możesz również wysłać bliskiej osobie przy użyciu komunikatora jak Messenger, Whatsapp, Instagram, czy Telegram. Oczywiście cytat możesz ustawić na swoim profilu w dowolnym portalu społecznościowym.

Sprawdź koniecznie zbiór cytatów Toma Hanksa, które zebraliśmy dla Ciebie w jednym miejscu. Wybierz jeden z nich i zrób z nim co tylko chcesz.

Cytaty Toma Hanksa

***

II wojna światowa nie przestaje fascynować ludzi. Wciąż dostarcza atrakcyjnych, niebanalnych tematów.
***
Mam dodatkowy chromosom aktorstwa. Ciągle mi mało filmów.
***
Moim żywiołem polityka zdecydowanie nie jest. Nawet nie wiem, czy potrafiłbym przekonać wyborców, żeby na mnie głosowali.
***
Niektórzy ludzie, kładąc się wieczorem do łóżka, myślą: „Ależ to był piękny dzień”. Ja zawsze się zastanawiam: „Co też dzisiaj spieprzyłem?”. Przed totalną depresją chronią mnie dwie rzeczy: optymizm Rity i aktorstwo.

Powyższy artykuł został zobaczony od 15.02.2024 już 2943 razy! Mamy nadzieje, że nasze złote myśli Ci się spodobają.

Leave a Reply