Home » Cytaty » Cytaty Lance’a Armstronga

Cytaty Lance’a Armstronga

Znani politycy, pisarze, aktorzy, czy też inne znakomite osobistości naszego świata wypowiadają ważne słowa. Są one motywujące lub skłaniające do refleksji. Nie przypadkowo osiągnęli oni sukces i rozpoznawalność. Jedną z takich osób jest amerykański kolarz Lance Armstrong.

Cytaty Lance’a Armstronga mogą być dla wielu osób inspirujące i dające do myślenia. Można je umieścić na kartce z życzeniami, gratulacjami, czy gdziekolwiek indziej. Cytaty Armstronga możesz również wysłać bliskiej osobie przy użyciu komunikatora jak Messenger, Whatsapp, Instagram, czy Telegram. Oczywiście cytat możesz ustawić na swoim profilu w dowolnym portalu społecznościowym.

Sprawdź koniecznie zbiór cytatów Lance’a Armstronga, które zebraliśmy dla Ciebie w jednym miejscu. Wybierz jeden z nich i zrób z nim co tylko chcesz.

Cytaty Lance’a Armstronga

Choroba to najlepsze, co mogło mi się przytrafić. Stała się lekarstwem – wyleczyła mnie z lenistwa. Wcześniej byłem świetnie opłacanym próżniakiem.
***
Niczego nie żałuję, to była niezła jazda.
Opis: po zakończeniu kariery

Powyższy artykuł został wyświetlony od 22.07.2023 już 7912 razy! Mamy nadzieje, że wszystkie sentencje Ci się spodobają.

Leave a Reply