Home » Cytaty » Cytaty Małgorzaty Kalicińskiej

Cytaty Małgorzaty Kalicińskiej

Znani politycy, pisarze, aktorzy, czy też inne znakomite osobistości naszego świata wypowiadają ważne słowa. Są one motywujące lub skłaniające do refleksji. Nie przypadkowo osiągnęli oni sukces i rozpoznawalność. Jedną z takich osób jest polska pisarka Małgorzata Kalicińska.

Cytaty Małgorzaty Kalicińskiej mogą być dla wielu osób inspirujące i dające do myślenia. Można je umieścić na kartce z życzeniami, gratulacjami, czy gdziekolwiek indziej. Cytaty Kalicińskiej możesz również wysłać bliskiej osobie przy użyciu komunikatora jak Messenger, Whatsapp, Instagram, czy Telegram. Oczywiście cytat możesz ustawić na swoim profilu w dowolnym portalu społecznościowym.

Sprawdź koniecznie zbiór cytatów Małgorzaty Kalicińskiej, które zebraliśmy dla Ciebie w jednym miejscu. Wybierz jeden z nich i zrób z nim co tylko chcesz.

Cytaty Małgorzaty Kalicińskiej

***

Każda z nas ma swój krzyż – tak mawiała babcia […]. Zawsze sądziłam, że ten krzyż dostaje się pod koniec życia, a tu się okazuje, że któregoś dnia, tak po prostu, Pan Bóg cichutko nam go kładzie na plecy i już! Teraz go nieś!
***
W domu siedziałem pod gruszką w ogródku i nagle zatęskniłem do Twojej głowy na moim ramieniu, do Twojego oburzenia, do Twojego uśmiechu i Ciebie całej.
***
– Zamknij się bo się pobeczę. Takich facetów już nie ma.
– Jakich ?
– Co by kochali, mimo wszystko.
***
Dostrzegli oboje, że drugi człowiek bliski i kochany jest ważniejszy od dotychczasowych pryncypiów.

Powyższy wpis został wyświetlony od 27.06.2023 już 2341 razy! Mamy nadzieje, że wszystkie złote myśli Ci się spodobają.

Leave a Reply