Home » Cytaty » Cytaty Josephine Hart

Cytaty Josephine Hart

Znani politycy, pisarze, aktorzy, czy też inne znakomite osobistości naszego świata wypowiadają ważne słowa. Są one motywujące lub skłaniające do refleksji. Nie przypadkowo osiągnęli oni sukces i rozpoznawalność. Jedną z takich osób jest irlandzka pisarka Josephine Hart.

Cytaty Josephine Hart mogą być dla wielu osób inspirujące i dające do myślenia. Można je umieścić na kartce z życzeniami, gratulacjami, czy gdziekolwiek indziej. Cytaty Josephine Hart możesz również wysłać bliskiej osobie przy użyciu komunikatora jak Messenger, Whatsapp, Instagram, czy Telegram. Oczywiście cytat możesz ustawić na swoim profilu w dowolnym portalu społecznościowym.

Sprawdź koniecznie zbiór cytatów Josephine Hart, które zebraliśmy dla Ciebie w jednym miejscu. Wybierz jeden z nich i zrób z nim co tylko chcesz.

Cytaty Josephine Hart

***

Zwykle kochamy życie bardziej niż najświętszą miłość. Z tej wiedzy bierze początek nasze okrucieństwo i nasze przetrwanie. Aston kochał mnie bardziej niż samo życie i to go zniszczyło.
***
Nasienie i łzy są symbolami nocy.
***
Mężczyźni, którzy zgniatają w dłoni kieliszki, pożerając wzrokiem młode kobiety, odnoszą głębsze rany niż tylko skaleczenia palców.
***
Jestem prawdomówny. Chociaż akceptuję u innych ich wersje rzeczywistości. Myślę, że na tym polega pierwsza i podstawowa wolność: możliwość tworzenia własnej rzeczywistości na podstawie wszelkich dostępnych prawd.
***
Marmurowy chłód; ogarnął mnie chłód głębokiego szoku.
***
To poprzez gwałt docieramy do granic naszego istnienia. Ból przeradza się w ekstazę. Spojrzenie staje się groźbą.
***
Czasem patrzę na stare fotografie ofiar wypadków i usilnie szukam jakiś znaków świadczących o tym, że ludzie ci przeczuwali swą śmierć.
***
Na kamiennej tablicy mojego serca ze spokojem wypisuję imię tego, który odszedł na zawsze. Sprawia mi to wiele bólu. Potem idę dalej.

Powyższy artykuł został wyświetlony od 30.06.2023 już 3571 razy! Mamy nadzieje, że nasze cytaty Ci się spodobają.