Home » Cytaty » Cytaty Stefana Zweiga

Cytaty Stefana Zweiga

Znani politycy, pisarze, aktorzy, czy też inne znakomite osobistości naszego świata wypowiadają ważne słowa. Są one motywujące lub skłaniające do refleksji. Nie przypadkowo osiągnęli oni sukces i rozpoznawalność. Jedną z takich osób jest austriacki poeta Stefan Zweig.

Cytaty Stefana Zweiga mogą być dla wielu osób inspirujące i dające do myślenia. Można je umieścić na kartce z życzeniami, gratulacjami, czy gdziekolwiek indziej. Cytaty Zweiga możesz również wysłać bliskiej osobie przy użyciu komunikatora jak Messenger, Whatsapp, Instagram, czy Telegram. Oczywiście cytat możesz ustawić na swoim profilu w dowolnym portalu społecznościowym.

Sprawdź koniecznie zbiór cytatów Stefana Zweiga, które zebraliśmy dla Ciebie w jednym miejscu. Wybierz jeden z nich i zrób z nim co tylko chcesz.

Cytaty Stefana Zweiga

***

Ośrodkiem prawdziwej komedii jest zawsze kobieta.
***
Gdy chodzi o modę, kobiety gotowe są ponieść każdą ofiarę.
***
Nieszczęście właściwie nie zmienia charakteru i nie stwarza w nim nowych rysów, ale uwypukla jedynie predyspozycje z dawna w nim istniejące.
***
Kto raz znalazł sam siebie, nie może stracić nic na tym świecie. A kto raz zrozumiał człowieka w sobie, zrozumie wszystkich ludzi.

Powyższy wpis został pokazany od 02.07.2023 już 5215 razy! Mamy nadzieje, że wszystkie złote myśli Ci się spodobają.

Leave a Reply