Home » Cytaty » Cytaty Jana Lityńskiego

Cytaty Jana Lityńskiego

Znani politycy, pisarze, aktorzy, czy też inne znakomite osobistości naszego świata wypowiadają ważne słowa. Są one motywujące lub skłaniające do refleksji. Nie przypadkowo osiągnęli oni sukces i rozpoznawalność. Jedną z takich osób jest polityk i działacz Jan Lityński.

Cytaty Jana Lityńskiego mogą być dla wielu osób inspirujące i dające do myślenia. Można je umieścić na kartce z życzeniami, gratulacjami, czy gdziekolwiek indziej. Cytaty Lityńskiego możesz również wysłać bliskiej osobie przy użyciu komunikatora jak Messenger, Whatsapp, Instagram, czy Telegram. Oczywiście cytat możesz ustawić na swoim profilu w dowolnym portalu społecznościowym.

Sprawdź koniecznie zbiór cytatów Jana Lityńskiego, które zebraliśmy dla Ciebie w jednym miejscu. Wybierz jeden z nich i zrób z nim co tylko chcesz.

Cytaty Jana Lityńskiego

***

Mam takie obawy, bo w Polsce jest bardzo wielu nieszczęśliwych ludzi, którzy są wykorzystywani emocjonalnie przez polityków, co może skończyć się nieszczęściem. PiS namawia ludzi do buntu przeciwko państwu, a to jest wolne demokratyczne państwo z demokratycznie wybranymi władzami. Demonstracje przed Pałacem Prezydenckim w rocznicę katastrofy smoleńskiej wyglądały bardzo niebezpiecznie.
***
Jest to człowiek, który konsekwentnie realizuje linię demokratyczną, linię państwa, w którym się rozmawia i nie bije po twarzach.
Opis: o Aleksandrze Kwaśniewskim.
***
Zdecydowałem, że będziemy robić politykę razem z Kwaśniewskim, dlatego, że jego program i to, co on chce zrobić na scenie politycznej jest mi dzisiaj bardzo bliskie.

Powyższy wpis został pokazany od 13.02.2023 już 2444 razy! Mamy nadzieje, że nasze złote myśli Ci się przydają.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*