Home » Cytaty » Cytaty Mario Vargasa Llosa

Cytaty Mario Vargasa Llosa

Znani politycy, pisarze, aktorzy, czy też inne znakomite osobistości naszego świata wypowiadają ważne słowa. Są one motywujące lub skłaniające do refleksji. Nie przypadkowo osiągnęli oni sukces i rozpoznawalność. Jedną z takich osób jest peruwiański pisarz Mario Vargas Llosa.

Cytaty Mario Vargasa Llosa mogą być dla wielu osób inspirujące i dające do myślenia. Można je umieścić na kartce z życzeniami, gratulacjami, czy gdziekolwiek indziej. Cytaty Vargasa Llosa możesz również wysłać bliskiej osobie przy użyciu komunikatora jak Messenger, Whatsapp, Instagram, czy Telegram. Oczywiście cytat możesz ustawić na swoim profilu w dowolnym portalu społecznościowym.

Sprawdź koniecznie zbiór cytatów Mario Vargasa Llosa, które zebraliśmy dla Ciebie w jednym miejscu. Wybierz jeden z nich i zrób z nim co tylko chcesz.

Cytaty Mario Vargasa Llosa

***

Sekret szczęścia, a przynajmniej spokoju, leży w tym, żeby wyeliminować romantyczną miłość z życia, bo to ona sprawia, że człowiek cierpi. Tak żyje się spokojniej i lepiej się bawi, zapewniam cię.
***
Być czystym to się nie ześwinić.
***
Garstka postaci literackich naznaczyła moje życie znacznie mocniej niż spora część osób z krwi i kości, które dane mi było poznać.
***
Narrator to postać utworzona ze słów […]

Powyższy artykuł został wyświetlony od 23.06.2023 już 4926 razy! Mamy nadzieje, że nasze złote myśli Ci się spodobają.

Leave a Reply