Home » Cytaty » Cytaty Santa Montefiore

Cytaty Santa Montefiore

Znani politycy, pisarze, aktorzy, czy też inne znakomite osobistości naszego świata wypowiadają ważne słowa. Są one motywujące lub skłaniające do refleksji. Nie przypadkowo osiągnęli oni sukces i rozpoznawalność. Jedną z takich osób jest brytyjska pisarka Santa Montefiore.

Cytaty Santa Montefiore mogą być dla wielu osób inspirujące i dające do myślenia. Można je umieścić na kartce z życzeniami, gratulacjami, czy gdziekolwiek indziej. Cytaty Montefiore możesz również wysłać bliskiej osobie przy użyciu komunikatora jak Messenger, Whatsapp, Instagram, czy Telegram. Oczywiście cytat możesz ustawić na swoim profilu w dowolnym portalu społecznościowym.

Sprawdź koniecznie zbiór cytatów Santa Montefiore, które zebraliśmy dla Ciebie w jednym miejscu. Wybierz jeden z nich i zrób z nim co tylko chcesz.

Cytaty Santa Montefiore

***

[…] Jakie to dziwne, że przeżywamy chwile największej bliskości, a parę sekund później leżymy obok siebie dalecy i obojętni. […] Czy naprawdę kochała się bez miłości? Pośpiesznie odsunęła tę myśl od siebie, zresztą teraz nie miało to już znaczenia. Wraca do domu.
***
Życie jest zbyt krótkie, aby zapełniać je nienawiścią i pretensjami.
***
To bardzo dziwne, ale naprawdę można kochać kogoś przez całe życie. Niezależnie od tego, jak daleko znajduje się ukochana osoba, jej wspomnienie zawsze nosi się w sercu.
***
Pewne rzeczy nigdy nie umierają; one cichną na jakiś czas, ale nigdy nie umierają.Some things never die; they just go quiet for a time but never go die. (ang.)
***
Każda książka to niezależny mały świat. Można nosić ją w ręku, a przecież przestrzeń, jaką tworzy w naszym umyśle, jest nieograniczona.

Powyższy artykuł został pokazany od 19.06.2023 już 8242 razy! Mamy nadzieje, że nasze sentencje Ci się spodobają.

Leave a Reply