Home » Cytaty » Cytaty Pharrella Williamsa

Cytaty Pharrella Williamsa

Znani politycy, pisarze, aktorzy, czy też inne znakomite osobistości naszego świata wypowiadają ważne słowa. Są one motywujące lub skłaniające do refleksji. Nie przypadkowo osiągnęli oni sukces i rozpoznawalność. Jedną z takich osób jest amerykański muzyk Pharrell Williams.

Cytaty Pharrella Williamsa mogą być dla wielu osób inspirujące i dające do myślenia. Można je umieścić na kartce z życzeniami, gratulacjami, czy gdziekolwiek indziej. Cytaty Williamsa możesz również wysłać bliskiej osobie przy użyciu komunikatora jak Messenger, Whatsapp, Instagram, czy Telegram. Oczywiście cytat możesz ustawić na swoim profilu w dowolnym portalu społecznościowym.

Sprawdź koniecznie zbiór cytatów Pharrella Williamsa, które zebraliśmy dla Ciebie w jednym miejscu. Wybierz jeden z nich i zrób z nim co tylko chcesz.

Cytaty Pharrella Williamsa

***

Chcę, żeby to moja muzyka mówiła za mnie. Nie lubię o sobie opowiadać. Samouwielbienie to wielki obciach.
***
Nie powiem, żebym umiał śpiewać. Nie sądzę też, żebym umiał rymować. Ja po prostu wyrażam samego siebie. Mówię to, co mam w głowie i co ślina przynosi mi na język.
***
Nie, żadnych romansów. Muzyka jest moją dziewczyną. Taka jest prawda! Brzmi dziwnie, ale naprawdę tak jest. Nie mam czasu na zajmowanie się czymkolwiek innym poza muzyką i modą.
***
Nie chcę być kimś, kto mówi: „Ojej, jestem bogaty, ale nienawidzę życia”. Ja taki nie jestem. Jestem zajebiście szczęśliwy, że mogę się budzić codziennie rano.

Powyższy wpis został zobaczony od 16.12.2023 już 2325 razy! Mamy nadzieje, że nasze cytaty Ci się przydają.

Leave a Reply