Home » Cytaty » Cytaty Donalda Trumpa

Cytaty Donalda Trumpa

Znani politycy, pisarze, aktorzy, czy też inne znakomite osobistości naszego świata wypowiadają ważne słowa. Są one motywujące lub skłaniające do refleksji. Nie przypadkowo osiągnęli oni sukces i rozpoznawalność. Jedną z takich osób jest najwybitniejszy amerykański przedsiębiorca i były prezydent Donald Trump.

Cytaty Donalda Trumpa mogą być dla wielu osób inspirujące i dające do myślenia. Można je umieścić na kartce z życzeniami, gratulacjami, czy gdziekolwiek indziej. Cytaty Trumpa możesz również wysłać bliskiej osobie przy użyciu komunikatora jak Messenger, Whatsapp, Instagram, czy Telegram. Oczywiście cytat możesz ustawić na swoim profilu w dowolnym portalu społecznościowym.

Sprawdź koniecznie zbiór cytatów Donalda Trumpa, które zebraliśmy dla Ciebie w jednym miejscu. Wybierz jeden z nich i zrób z nim co tylko chcesz.

Cytaty Donalda Trumpa

***

Coś wam powiem. Jestem w tym dobry, w zagarnianiu pieniędzy. Lubię pieniądze. Jestem bardzo chciwy. Bardzo. Zawsze taki byłem. Kocham pieniądze. I wiecie co? Chcę być chciwy dla Ameryki. Bardzo chciwy. Zagarnę dla nas wszystko.
***
Gdyby Ivanka nie była moją córką, chętnie bym się z nią przespał.
***
Putin jest lepszym przywódcą niż Obama, bo kontroluje swój kraj i ma 82 proc. poparcia w społeczeństwie.
***
Make America great again
***
Wszystkie kobiety wychodzą za mąż dla pieniędzy.

Powyższy artykuł został zobaczony od 14.02.2024 już 2822 razy! Mamy nadzieje, że wszystkie cytaty Ci się spodobają.

Leave a Reply