Home » Cytaty » Cytaty Natsume Soseki

Cytaty Natsume Soseki

Znani politycy, pisarze, aktorzy, czy też inne znakomite osobistości naszego świata wypowiadają ważne słowa. Są one motywujące lub skłaniające do refleksji. Nie przypadkowo osiągnęli oni sukces i rozpoznawalność. Jedną z takich osób jest japoński pisarz Natsume Soseki.

Cytaty Natsume Soseki mogą być dla wielu osób inspirujące i dające do myślenia. Można je umieścić na kartce z życzeniami, gratulacjami, czy gdziekolwiek indziej. Cytaty Natsume Soseki możesz również wysłać bliskiej osobie przy użyciu komunikatora jak Messenger, Whatsapp, Instagram, czy Telegram. Oczywiście cytat możesz ustawić na swoim profilu w dowolnym portalu społecznościowym.

Sprawdź koniecznie zbiór cytatów Natsume Soseki, które zebraliśmy dla Ciebie w jednym miejscu. Wybierz jeden z nich i zrób z nim co tylko chcesz.

Cytaty Natsume Soseki

***

O czymkolwiek sobie pomyślimy, mamy zaraz na swoją obronę masę argumentów. Więc kiedy ci się zdaje, żeś zawinił, usiądź spokojnie i pomyśl.
***
Cywilizacja na wszelkie możliwe sposoby kształtuje osobowości. Po to tylko, by je potem wszelkimi możliwymi sposobami zwalczać i pognębić.
***
Artysta to osobnik, który z czworokątnego świata odrzucił fragment, co się zwie zdrowym rozsądkiem, i żyje w świecie trójkątnym.
***
Mężczyzna pożąda kobiety, kobieta mężczyzny. Kiedy się z tym zdradzą, oboje czują niesmak.

Powyższy wpis został pokazany od 09.01.2024 już 7360 razy! Mamy nadzieje, że nasze cytaty Ci się spodobają.

Leave a Reply