Home » Cytaty » Cytaty Margaret Thatcher

Cytaty Margaret Thatcher

Znani politycy, pisarze, aktorzy, czy też inne znakomite osobistości naszego świata wypowiadają ważne słowa. Są one motywujące lub skłaniające do refleksji. Nie przypadkowo osiągnęli oni sukces i rozpoznawalność. Jedną z takich osób jest brytyjska polityk Margaret Thatcher.

Cytaty Margaret Thatcher mogą być dla wielu osób inspirujące i dające do myślenia. Można je umieścić na kartce z życzeniami, gratulacjami, czy gdziekolwiek indziej. Cytaty Thatcher możesz również wysłać bliskiej osobie przy użyciu komunikatora jak Messenger, Whatsapp, Instagram, czy Telegram. Oczywiście cytat możesz ustawić na swoim profilu w dowolnym portalu społecznościowym.

Sprawdź koniecznie zbiór cytatów Margaret Thatcher, które zebraliśmy dla Ciebie w jednym miejscu. Wybierz jeden z nich i zrób z nim co tylko chcesz.

Cytaty Margaret Thatcher

Nie ma czegoś takiego jak publiczne pieniądze. Jeśli rząd mówi, że komuś coś da, to znaczy, że zabierze tobie, bo rząd nie ma żadnych własnych pieniędzy.

***

Uwielbiam mieć władzę.

***

Porażka? Nie rozumiem znaczenia tego słowa.

***

Jeśli chcesz, by coś zostało powiedziane – powierz to mężczyźnie. Jeśli chcesz by zostało zrobione – powierz to kobiecie.

***

UE jest skazana na niepowodzenie, gdyż jest czymś szalonym, utopijnym projektem, pomnikiem pychy lewicowych intelektualistów.

***

Nikt nie pamiętałby o „dobrym samarytaninie”, gdyby on miał tylko dobre intencje. Ale on miał i pieniądze.

***

Nie idź za tłumem, bo nigdzie nie dojdziesz.

***

Dziś kobieta ma dużo możliwości wykazania się: niektóre z nas nawet rządzą krajami. Ale prawdę mówiąc, nam bardziej pasuje torebka damska niż bagnet.

***

Gdy charakter wykazuje kobieta, o niej mówią „ależ z niej jędza”. Gdy charakter wykazuje mężczyzna, o nim mówią „porządny chłopak”.

***

Jako dziesiąty mówca i pierwsza kobieta chcę powiedzieć, że kogut może sobie piać, ale to kura zniesie jajko.

***

Zwyczajowo mówi się, że to niewyobrażalne, aby Wielka Brytania wystąpiła z Unii Europejskiej. Ale unikanie tego typu rozważań to nędzna namiastka własnych sądów.

***

Och, chyba mogłabym wpadać do nich co jakiś czas, żeby go wyręczyć. Tylko czy to by mu pomogło?

***

Każda kobieta, znająca problemy prowadzenia gospodarstwa domowego jest bliska do tego, aby zrozumieć problemy zarządzania krajem.

***

Być potężną, to jak być prawdziwą damą. Jeśli musisz zapewniać, że nią jesteś – to nie jesteś.

***

Wcale nie musisz zgodzić się z rozmówcą, aby znaleźć z nim wspólny język.

Powyższy wpis został zobaczony od 04.08.2023 już 7775 razy! Mamy nadzieje, że nasze złote myśli Ci się spodobają.

Leave a Reply