Home » Cytaty » Cytaty Sylvestra Stallone’a

Cytaty Sylvestra Stallone’a

Znani politycy, pisarze, aktorzy, czy też inne znakomite osobistości naszego świata wypowiadają ważne słowa. Są one motywujące lub skłaniające do refleksji. Nie przypadkowo osiągnęli oni sukces i rozpoznawalność. Jedną z takich osób jest amerykański aktor Sylvester Stallone.

Cytaty Sylvestra Stallone’a mogą być dla wielu osób inspirujące i dające do myślenia. Można je umieścić na kartce z życzeniami, gratulacjami, czy gdziekolwiek indziej. Cytaty Stallone’a możesz również wysłać bliskiej osobie przy użyciu komunikatora jak Messenger, Whatsapp, Instagram, czy Telegram. Oczywiście cytat możesz ustawić na swoim profilu w dowolnym portalu społecznościowym.

Sprawdź koniecznie zbiór cytatów Sylvestra Stallone’a, które zebraliśmy dla Ciebie w jednym miejscu. Wybierz jeden z nich i zrób z nim co tylko chcesz.

Cytaty Sylvestra Stallone’a

***

Może i wyglądam jak King Kong, ale tak naprawdę, w środku jestem Hugh Grantem.
***
Pokój to nie jest naturalny stan. Niestety, to wojna jest czymś naturalnym. Ile trzeba czasu, by osiągnąć pokój? A wojnę wywołuje się w minutę.
***
Szczęśliwy artysta to martwy artysta, bo tylko wtedy nie można się zmienić. Po śmierci prawdopodobnie wrócę jako pędzel.
***
To, że wmawia się ludziom, już nawet po pięćdziesiątce, że są starzy, nie znaczy, że tak naprawdę jest. Jeszcze nie czas na emeryturę!

Powyższy wpis został wyświetlony od 16.12.2023 już 7769 razy! Mamy nadzieje, że nasze złote myśli Ci się spodobają.

Leave a Reply