Home » Cytaty » Cytaty na przeprosiny

Cytaty na przeprosiny

Cytaty mogą odnosić się do konkretnych uczuć, osób, grup społecznych, przedmiotów, czynności, czy wydarzeń. Zazwyczaj skłaniają do refleksji. Mogą też być motywujące, wzruszające, czy też zabawne.

Zazwyczaj cytowane są słowa osób znanych. Cytowani są politycy, artyści, aktorzy, czy inne znane osobistości tego świata. Wielu z nich mówi o przeprosinach i możemy z takich złotych myśli wyciągnąć własne wnioski.

Jeśli szukasz cytatów na przeprosiny, mamy dla Ciebie zestaw wypowiedzi znanych osób. Możesz je umieścić na swoim profilu w mediach społecznościowych lub wysłać je bliskiej osobie.

Cytaty na przeprosiny

Nie ma takiej rzeczy, której nie można by osiągnąć pracą. Nic nie leży poza jej zasięgiem. Złe obyczaje przemienia w dobre, niszczy złe zasady, a odradza dobre. Jest w stanie uczynić z człowieka anioła.
Mark Twain
***
Marzenia wielkich ludzi są nabrzmiałe przyszłością. Myśliciele śnią w zgodzie z tym, co ma być.
Victor Marie Hugo
***
Uśmiech to nic innego jak błysk radości naszej duszy, drgnięcie płomienia, który świeci w nas samych i promieniuje na zewnątrz.
Dante Alighieri
***
Smutek kochanków jest pełen rozkoszy.
Charles Louis Montesquieu
***
Kochać kogoś, to przede wszystkim pozwalać mu na to, żeby był, jaki jest.
William Wharton
***
Kobieta lubi, gdy mężczyzna jest smutny, gdyż smutek jest dowodem, że ma się serce.
Marie Pujmanowa
***
Jedyną wartością, która odróżnia jednego od drugiego kluczem przenoszącym jednych w kierunku ich dążeń, gdy drudzy grzęzną w bagnie przeciętności nie jest talent, wykształcenie lub błyskotliwość intelektualna; jest nim samodyscyplina. Z samodyscypliną wszystkie rzeczy są możliwe. Bez niej nawet najprostszy cel wydaje się nieosiągalnym marzeniem.
Teodor Roosevelt

Powyższy artykuł został zobaczony od 08.07.2023 już 2951 razy! Mamy nadzieje, że nasze złote myśli Ci się przydają.