Home » Cytaty » Cytaty Rafała Kosika

Cytaty Rafała Kosika

Znani politycy, pisarze, aktorzy, czy też inne znakomite osobistości naszego świata wypowiadają ważne słowa. Są one motywujące lub skłaniające do refleksji. Nie przypadkowo osiągnęli oni sukces i rozpoznawalność. Jedną z takich osób jest polski pisarz Rafał Kosik.

Cytaty Rafała Kosika mogą być dla wielu osób inspirujące i dające do myślenia. Można je umieścić na kartce z życzeniami, gratulacjami, czy gdziekolwiek indziej. Cytaty Kosika możesz również wysłać bliskiej osobie przy użyciu komunikatora jak Messenger, Whatsapp, Instagram, czy Telegram. Oczywiście cytat możesz ustawić na swoim profilu w dowolnym portalu społecznościowym.

Sprawdź koniecznie zbiór cytatów Rafała Kosika, które zebraliśmy dla Ciebie w jednym miejscu. Wybierz jeden z nich i zrób z nim co tylko chcesz.

Cytaty Rafała Kosika

***

Jestem uprzejmy dla ludzi, jeśli tylko są na tyle blisko, żeby mnie usłyszeć.
***
Pory roku przemijają, ludzie przemijają. Wszystko trwa tylko przez jakiś czas, zwykle krótko, i trzeba się z tym pogodzić. Inaczej człowiek staje się nieszczęśliwy.
***
Nie zadawaj pytań, jeśli nie chcesz znać odpowiedzi.
***
Przemijamy. Stare ustępuje miejsca nowemu, w ten sposób świat posuwa się naprzód. Ale pamiętajmy o tych, którzy odchodzą – ta pamięć daje im nieśmiertelność.
***
Straszne byłoby wieczne życie i niezmienność.
***
Życie uchodzi tak lekko, że nie może umknąć daleko.
***
Wielu ludzi, stosujących tę dietę, tak schudło, że już wcale ich nie ma.
***
Warto zachowywać wspomnienia. Gdyby nie one, życie starego człowieka nie byłoby wiele warte.
***
Są w życiu chwile, gdy myśli się, że jest tak źle, iż już gorzej być nie może. Wtedy właśnie okazuje się… że jednak może.
***
Jeśli ktoś spełnia wszystkie nasze marzenia, kolejne stają się tylko kaprysami. Najpiękniejsze są marzenia niezrealizowane, bo to one nadają życiu sens.

Powyższy wpis został zobaczony od 22.12.2022 już 7808 razy! Mamy nadzieje, że wszystkie cytaty Ci się spodobają.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*