Home » Cytaty » Cytaty Williama P. Younga

Cytaty Williama P. Younga

Znani politycy, pisarze, aktorzy, czy też inne znakomite osobistości naszego świata wypowiadają ważne słowa. Są one motywujące lub skłaniające do refleksji. Nie przypadkowo osiągnęli oni sukces i rozpoznawalność. Jedną z takich osób jest kanadyjski pisarz William P. Young.

Cytaty Williama P. Younga mogą być dla wielu osób inspirujące i dające do myślenia. Można je umieścić na kartce z życzeniami, gratulacjami, czy gdziekolwiek indziej. Cytaty Williama P. Younga możesz również wysłać bliskiej osobie przy użyciu komunikatora jak Messenger, Whatsapp, Instagram, czy Telegram. Oczywiście cytat możesz ustawić na swoim profilu w dowolnym portalu społecznościowym.

Sprawdź koniecznie zbiór cytatów Williama P. Younga, które zebraliśmy dla Ciebie w jednym miejscu. Wybierz jeden z nich i zrób z nim co tylko chcesz.

Cytaty Williama P. Younga

***

Pośpiesznie obalane mury mogą przygnieść tych, których się kocha.
***
[…] relacje [z innymi ludźmi] są o wiele trudniejsze [od zasad], ale zasady nigdy nie dadzą ci odpowiedzi na najważniejsze pytania i nigdy nie będą cię kochać.
***
[…] zasady i reguły są prostsze niż relacje z innymi.
***
Łaska nie zależy od cierpienia, ale tam, gdzie jest cierpienie, znajdziesz łaskę pod różną postacią.
***
Ciemność wyolbrzymia lęki, kłamstwa i żale […]. Prawda jest taka, że są one bardziej cieniami niż rzeczywistością, więc w mroku wydają się większe.
***
Żyć bez miłości to tak, jakby związać ptakowi skrzydła i pozbawić go możliwości fruwania. Ból też potrafi spętać skrzydła i uniemożliwić latanie. I jeśli będą spętane przez długi czas, zapomnisz, że zostałeś stworzony do latania.

Powyższy wpis został pokazany od 29.12.2022 już 2885 razy! Mamy nadzieje, że wszystkie sentencje Ci się przydają.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*