Home » Cytaty » Cytaty Harrisona Forda

Cytaty Harrisona Forda

Znani politycy, pisarze, aktorzy, czy też inne znakomite osobistości naszego świata wypowiadają ważne słowa. Są one motywujące lub skłaniające do refleksji. Nie przypadkowo osiągnęli oni sukces i rozpoznawalność. Jedną z takich osób jest amerykański aktor Harrison Ford.

Cytaty Harrisona Forda mogą być dla wielu osób inspirujące i dające do myślenia. Można je umieścić na kartce z życzeniami, gratulacjami, czy gdziekolwiek indziej. Cytaty Forda możesz również wysłać bliskiej osobie przy użyciu komunikatora jak Messenger, Whatsapp, Instagram, czy Telegram. Oczywiście cytat możesz ustawić na swoim profilu w dowolnym portalu społecznościowym.

Sprawdź koniecznie zbiór cytatów Harrisona Forda, które zebraliśmy dla Ciebie w jednym miejscu. Wybierz jeden z nich i zrób z nim co tylko chcesz.

Cytaty Harrisona Forda

***

Staram się dopasować zachowanie postaci, którą gram, do nastroju opowiadanej historii. Jedno musi wpływać na drugie; musi zachodzić pomiędzy nimi korelacja. Nie może dochodzić do zgrzytów.
***
(…) prawda jest taka, że szukając ciekawych propozycji zawsze kieruję się intuicją. Nie stawiam ograniczeń co do gatunku, ważności roli czy charakter postaci.
***
Przede wszystkim ludzie bez poczucia humoru są potwornie nudni.
***
Starość dopada cię wtedy, gdy większość ludzi w twoim notatniku z adresami to lekarze.
***
Każdą rolą żyłem bardzo szczególnie, ale tylko na planie. I na planie ją zostawiałem. Aktorstwo traktuję jak rzemiosło, bardzo technicznie, i nigdy nie mam poczucia, że staję się taki, jak grana przeze mnie postać. (…) Większy wpływ na moje samopoczucie, które mogę zabrać do domu, ma atmosfera na planie, efekt pracy danego dnia, niż to co grałem.

Powyższy wpis został wyświetlony od 13.08.2023 już 9045 razy! Mamy nadzieje, że nasze cytaty Ci się spodobają.