Home » Cytaty » Cytaty Jewgienija Zamiatina

Cytaty Jewgienija Zamiatina

Znani politycy, pisarze, aktorzy, czy też inne znakomite osobistości naszego świata wypowiadają ważne słowa. Są one motywujące lub skłaniające do refleksji. Nie przypadkowo osiągnęli oni sukces i rozpoznawalność. Jedną z takich osób jest rosyjski pisarz Jewgienij Zamiatin.

Cytaty Jewgienija Zamiatina mogą być dla wielu osób inspirujące i dające do myślenia. Można je umieścić na kartce z życzeniami, gratulacjami, czy gdziekolwiek indziej. Cytaty Zamiatina możesz również wysłać bliskiej osobie przy użyciu komunikatora jak Messenger, Whatsapp, Instagram, czy Telegram. Oczywiście cytat możesz ustawić na swoim profilu w dowolnym portalu społecznościowym.

Sprawdź koniecznie zbiór cytatów Jewgienija Zamiatina, które zebraliśmy dla Ciebie w jednym miejscu. Wybierz jeden z nich i zrób z nim co tylko chcesz.

Cytaty Jewgienija Zamiatina

***

Kiedy pęka pąk – czy to nie boli?
***
Źle z wami! Widocznie wytworzyła się wam dusza.
***
Przecież kochać można tylko to, co nieposłuszne.
***
Nie wasza to jednak wina – jesteście chorzy. Imię tej choroby: wyobraźnia.
***
(…)śmiech może przybierać różne barwy. To tylko dalekie echa eksplozji wewnątrz was.
***
Dlaczego? A dlaczego nie macie piór ani skrzydeł – zaledwie kości łopatek – fundament pod skrzydła? Dlatego, że skrzydła są już niepotrzebne – jest aero, skrzydła by tylko przeszkadzały. Skrzydła są – żeby latać, a my już nie mamy gdzie: dolecieliśmy, znaleźliśmy. Czyż nie?

Powyższy wpis został wyświetlony od 10.09.2023 już 4023 razy! Mamy nadzieje, że wszystkie sentencje Ci się spodobają.

Leave a Reply