Home » Cytaty » Cytaty Mike’a Tysona

Cytaty Mike’a Tysona

Znani politycy, pisarze, aktorzy, czy też inne znakomite osobistości naszego świata wypowiadają ważne słowa. Są one motywujące lub skłaniające do refleksji. Nie przypadkowo osiągnęli oni sukces i rozpoznawalność. Jedną z takich osób jest amerykański bokser Mike Tyson.

Cytaty Mike’a Tysona mogą być dla wielu osób inspirujące i dające do myślenia. Można je umieścić na kartce z życzeniami, gratulacjami, czy gdziekolwiek indziej. Cytaty Tysona możesz również wysłać bliskiej osobie przy użyciu komunikatora jak Messenger, Whatsapp, Instagram, czy Telegram. Oczywiście cytat możesz ustawić na swoim profilu w dowolnym portalu społecznościowym.

Sprawdź koniecznie zbiór cytatów Mike’a Tysona, które zebraliśmy dla Ciebie w jednym miejscu. Wybierz jeden z nich i zrób z nim co tylko chcesz.

Cytaty Mike’a Tysona

Cus (D’Amato – trener i nauczyciel Tysona) już nie żył, a ja stałem się zblazowanym śmieciem. Ludzie, którzy wcześniej mieli mnie za nic, teraz nagle gotowi byli całować mi stopy. Zdawało mi się, że jestem królem świata. I imprezowałem, zamiast trenować.
***
Kiedy myślę o kobietach, z którymi spałem, dochodzę do wniosku, że musiały polecieć na moje pieniądze, ponieważ ja sam nie chciałbym się ze sobą spotykać.
***
Na ringu byłem niszczycielem. Zwierzęciem wytresowanym tak, by wyeliminować wszystko, co się rusza. Mój trener mówił: Mike, bierz go! – i z miejsca się rzucałem.
***
Nigdy nie będzie boksera, który łykałby tyle pigułek co ja dawniej. Dziś niczego już nie biorę i czuję się wybrańcem losu.
***
Powiedziałem kilka ostrych rzeczy, po prostu dla podgrzania atmosfery, ale nie znaczy to, że jestem niedelikatny. Znałem cię, od kiedy skończyłeś 16 lat – ty wiesz, że cię kocham. Jesteś mistrzem.
***
Ptaki te mnie uspokajają. Kiedy jestem przy nich, czuję się bezpiecznie, u siebie.
***
Szybkość jest ważna, szybkość zabija. Bokser musi być jak woda: woda może przybrać każdy kształt, jest niezniszczalna – i może być niszczycielska, gdy naciera z wielką szybkością.

Powyższy artykuł został zobaczony od 22.07.2023 już 6980 razy! Mamy nadzieje, że wszystkie sentencje Ci się przydają.

Leave a Reply