Home » Cytaty » Cytaty Wilbura Smitha

Cytaty Wilbura Smitha

Znani politycy, pisarze, aktorzy, czy też inne znakomite osobistości naszego świata wypowiadają ważne słowa. Są one motywujące lub skłaniające do refleksji. Nie przypadkowo osiągnęli oni sukces i rozpoznawalność. Jedną z takich osób jest Wilbur Smith.

Cytaty Wilbura Smitha mogą być dla wielu osób inspirujące i dające do myślenia. Można je umieścić na kartce z życzeniami, gratulacjami, czy gdziekolwiek indziej. Cytaty Wilbura Smitha możesz również wysłać bliskiej osobie przy użyciu komunikatora jak Messenger, Whatsapp, Instagram, czy Telegram. Oczywiście cytat możesz ustawić na swoim profilu w dowolnym portalu społecznościowym.

Sprawdź koniecznie zbiór cytatów Wilbura Smitha, które zebraliśmy dla Ciebie w jednym miejscu. Wybierz jeden z nich i zrób z nim co tylko chcesz.

Cytaty Wilbura Smitha

***

Ból to zaledwie jeszcze jeden przeciwnik, któremu należy stawić czoło i go pokonać.
***
Człowiek ma dość wrogów wśród ludzi, by nie musiał szukać ich wśród bogów.
***
Jest więc oczywiście jasna, radosna [krew], która, gdy wypuszczona cięciem skalpela lub katowskiego topora, tryska regularnym strumieniem – to krew pogodnych myśli i szlachetnych uczuć, to krew miłości i łagodności. Oprócz niej jest i ciemniejsza, ponura, płynąca bez wigoru i rozbrykanej wesołości tej pierwszej – to krew gniewu i smutku, melancholijnych myśli i złych uczynków.
***
Ptaki leżały mi na dłoni drobne i lekkie, ich efektownego upierzenia nie zdołała przyćmić śmierć.
***
Jakże piękna i nieśmiertelna jest twoja miłość, skoro nie chcesz nawet o nią walczyć?
***
To dziwny paradoks, że człowiek obdarzony zbyt wieloma talentami może je wszystkie zniszczyć, nie rozwijając ani jednego do końca.
***
Wojna to gra starców z życiem młodych.
***
Jeśli muszę umrzeć, najlepiej to zrobić, zanim zobaczę wszystko, co kocham, ziemię, zwierzęta, ludzi, wszystko to zniszczone.

Powyższy artykuł został pokazany od 07.07.2023 już 8533 razy! Mamy nadzieje, że nasze cytaty Ci się przydają.

Leave a Reply