Home » Cytaty » Cytaty Roberta Anthony’ego Salvatore

Cytaty Roberta Anthony’ego Salvatore

Znani politycy, pisarze, aktorzy, czy też inne znakomite osobistości naszego świata wypowiadają ważne słowa. Są one motywujące lub skłaniające do refleksji. Nie przypadkowo osiągnęli oni sukces i rozpoznawalność. Jedną z takich osób jest amerykański pisarz Robert Anthony Salvatore.

Cytaty Roberta Anthony’ego Salvatore mogą być dla wielu osób inspirujące i dające do myślenia. Można je umieścić na kartce z życzeniami, gratulacjami, czy gdziekolwiek indziej. Cytaty Salvatore możesz również wysłać bliskiej osobie przy użyciu komunikatora jak Messenger, Whatsapp, Instagram, czy Telegram. Oczywiście cytat możesz ustawić na swoim profilu w dowolnym portalu społecznościowym.

Sprawdź koniecznie zbiór cytatów Roberta Anthony’ego Salvatore, które zebraliśmy dla Ciebie w jednym miejscu. Wybierz jeden z nich i zrób z nim co tylko chcesz.

Cytaty Roberta Anthony’ego Salvatore

***

Szeroki świat jest pełen wielkich cierpień, i wielkich radości, mój przyjacielu. To pierwsze utrzyma Cię na właściwej drodze, a drugie sprawi ze podróż będzie znośna
***
Jeden umarł z przyczyn naturalnych. Sztylet w sercu naturalnie powoduje śmierć.
***
Świat nie jest moim placem zabaw, sztuką wystawianą dla mojej przyjemności i cierpienia.
***
Tożsamość każdej rozumnej istoty jest określana przez język, komunikację pomiędzy tą istotą, a innymi, które ją otaczają.
***
Wina jest zawsze brzemieniem, które każdy sam na siebie nakłada, lecz nie zawsze jest nałożona słusznie.
***
Pozycja to paradoks świata mego ludu, ograniczenie naszej potęgi wynikające z głodu tej właśnie potęgi. Osiąga sieją przez zdradę, a ona czyni podatnymi na zdradę tych, którzy zdradzili wcześniej. Ci najpotężniejsi w Menzoberranzan spędzają całe dnie na oglądaniu się przez ramię, by ochronić się przed sztyletami, które mogłyby wbić się w ich plecy.
A śmierć czeka zwykle z przodu.

Powyższy wpis został wyświetlony od 05.07.2023 już 8609 razy! Mamy nadzieje, że nasze złote myśli Ci się przydają.

Leave a Reply