Home » Cytaty » Cytaty Chrisa Rocka

Cytaty Chrisa Rocka

Znani politycy, pisarze, aktorzy, czy też inne znakomite osobistości naszego świata wypowiadają ważne słowa. Są one motywujące lub skłaniające do refleksji. Nie przypadkowo osiągnęli oni sukces i rozpoznawalność. Jedną z takich osób jest amerykański komik Chris Rock.

Cytaty Chrisa Rocka mogą być dla wielu osób inspirujące i dające do myślenia. Można je umieścić na kartce z życzeniami, gratulacjami, czy gdziekolwiek indziej. Cytaty Rocka możesz również wysłać bliskiej osobie przy użyciu komunikatora jak Messenger, Whatsapp, Instagram, czy Telegram. Oczywiście cytat możesz ustawić na swoim profilu w dowolnym portalu społecznościowym.

Sprawdź koniecznie zbiór cytatów Chrisa Rocka, które zebraliśmy dla Ciebie w jednym miejscu. Wybierz jeden z nich i zrób z nim co tylko chcesz.

Cytaty Chrisa Rocka

***

Czarni nie mają nic do Żydów. Czarni nienawidzą Białych! Nie mamy czasu, żeby dzielić Białych na mniejsze grupki.
***
Faceci kłamią najczęściej, kobiety mówią największe kłamstwa. Panowie, kłamiemy cały czas. Tak często kłamiemy, że to prawie nasz cholerny język. Oskarżać faceta o kłamstwo to tak jak grać w kosza z upośledzonym dzieciakiem i łapać go na robieniu „podwójnej”. Trzeba mu trochę odpuścić. Wiecie jak wygląda kłamstwo faceta? Wygląda tak: „Byłem u Tony’ego.” „Jestem u Kenny’ego.” To kłamstwo faceta. Kłamstwo kobiety to: „To twoje dziecko.” „Nawet nie wygląda jak ja!” „Ale ma twoją czapkę!”
***
Jeśli nie planowałeś morderstwa, to nie byłeś zakochany.
***
Nie pokonasz kobiety w kłótni, to niemożliwe. Nie wygracie, bo jeśli chodzi o kłótnię, to my mamy pod górkę. Bo my musimy mówić z sensem.
***
Znacie mit striptizerek? Jest taki mit, mocno zakorzeniony w społeczeństwie. Ten mit to: „Tańczę, by opłacić czesne.” To nie prawda! Nie ma striptizerek na studiach! Nie ma przezroczystych szpilek na biologii. Cholera, nie wiedziałem, że jest uniwersytet, który przyjmuje tylko jednodolarówki.

Powyższy artykuł został pokazany od 10.02.2023 już 2020 razy! Mamy nadzieje, że nasze złote myśli Ci się przydają.

Leave a Reply