Home » Cytaty » Cytaty Leeny Krohn

Cytaty Leeny Krohn

Znani politycy, pisarze, aktorzy, czy też inne znakomite osobistości naszego świata wypowiadają ważne słowa. Są one motywujące lub skłaniające do refleksji. Nie przypadkowo osiągnęli oni sukces i rozpoznawalność. Jedną z takich osób jest fińska pisarka Leena Krohn.

Cytaty Leeny Krohn mogą być dla wielu osób inspirujące i dające do myślenia. Można je umieścić na kartce z życzeniami, gratulacjami, czy gdziekolwiek indziej. Cytaty Leeny Krohn możesz również wysłać bliskiej osobie przy użyciu komunikatora jak Messenger, Whatsapp, Instagram, czy Telegram. Oczywiście cytat możesz ustawić na swoim profilu w dowolnym portalu społecznościowym.

Sprawdź koniecznie zbiór cytatów Leeny Krohn, które zebraliśmy dla Ciebie w jednym miejscu. Wybierz jeden z nich i zrób z nim co tylko chcesz.

Cytaty Leeny Krohn

***

Bo może się zdarzyć i tak, że kiedy się otrzyma z powrotem to, czego się pragnęło, nie jest to wcale tym, czego się chciało.

***

Ten, kto wraca, jest zawsze kimś innym niż ten, który odszedł.

***

Na łące sporo się dzieje – to scena frenetycznego spektaklu i pole bitwy zarazem. Lecz wszystko służy jednemu celowi: nieśmiertelności. Owady, które zaspokajają tam swoje zachcianki, nie wiedzą że w istocie spełniają ukrytą wolę kwiatów, te zaś nie pojmują, że dają owadom – swoim niewolnikom – nie tylko zajęcie ale i życie. Tak więc na łące egoizm jednostki służy szczęściu ogółu.

***

Jak długo trwa sen, tak długo nie jest on snem.

Powyższy wpis został zobaczony od 27.12.2023 już 1598 razy! Mamy nadzieje, że nasze złote myśli Ci się spodobają.

Leave a Reply