Home » Cytaty » Cytaty Thomasa Bailey’a Aldricha

Cytaty Thomasa Bailey’a Aldricha

Znani politycy, pisarze, aktorzy, czy też inne znakomite osobistości naszego świata wypowiadają ważne słowa. Są one motywujące lub skłaniające do refleksji. Nie przypadkowo osiągnęli oni sukces i rozpoznawalność. Jedną z takich osób jest brytyjski pisarz Thomas Bailey Aldrich.

Cytaty Thomasa Bailey’a Aldricha mogą być dla wielu osób inspirujące i dające do myślenia. Można je umieścić na kartce z życzeniami, gratulacjami, czy gdziekolwiek indziej. Cytaty Aldricha możesz również wysłać bliskiej osobie przy użyciu komunikatora jak Messenger, Whatsapp, Instagram, czy Telegram. Oczywiście cytat możesz ustawić na swoim profilu w dowolnym portalu społecznościowym.

Sprawdź koniecznie zbiór cytatów Thomasa Bailey’a Aldricha, które zebraliśmy dla Ciebie w jednym miejscu. Wybierz jeden z nich i zrób z nim co tylko chcesz.

Cytaty Thomasa Bailey’a Aldricha

***
Cóż jest weselszego jesienią tego roku niż kominek na otwartym powietrzu? Czy słyszysz te ciche ćwierkanie i ćwierkanie dochodzące z tego kawałka jabłoni? To są duchy rudzików i błękitnych ptaków, które śpiewały na gałęzi, gdy kwitła zeszłej wiosny. Latem całe ich stada fruwają po drzewach owocowych pod oknem, więc mam cały rok śpiew ptaków.
***
To, co jest piękne, nigdy nie umiera,
ale przechodzi w inne piękno,
gwiezdny pył, morską pianę lub skrzydlate powietrze.
***
Po rozpadzie burzy, pogoda składa przysięgę i podpisuje ją tęczą.
***
Wolę, aby coś zostało zasugerowane, a nie pełne. Kiedy podamy każdy szczegół, umysł odpoczywa zadowolony, a wyobraźnia traci chęć używania własnych skrzydeł.
***
Mieszkańcy morza są na ogół przesądni ; żeglarze zawsze są. W nieskończonej przestrzeni nieba i wody jest coś, co rozszerza wyobraźnię.
***
To tylko twój zwykły późny ptaszek, który w tych rzadkich odstępach czasu, kiedy wstaje, by łowić ryby, w pełni czuje smak natury. Wnosi dziewicze emocje i nienasycone oczy do iskrzącej świeżości ziemi, strumienia i nieba.

Powyższy artykuł został pokazany od 10.01.2024 już 7173 razy! Mamy nadzieje, że wszystkie złote myśli Ci się przydają.

Leave a Reply