Home » Cytaty » Cytaty Stevena Weinberga

Cytaty Stevena Weinberga

Znani politycy, pisarze, aktorzy, czy też inne znakomite osobistości naszego świata wypowiadają ważne słowa. Są one motywujące lub skłaniające do refleksji. Nie przypadkowo osiągnęli oni sukces i rozpoznawalność. Jedną z takich osób jest amerykański fizyk Steven Weinberg.

Cytaty Stevena Weinberga mogą być dla wielu osób inspirujące i dające do myślenia. Można je umieścić na kartce z życzeniami, gratulacjami, czy gdziekolwiek indziej. Cytaty Weinberga możesz również wysłać bliskiej osobie przy użyciu komunikatora jak Messenger, Whatsapp, Instagram, czy Telegram. Oczywiście cytat możesz ustawić na swoim profilu w dowolnym portalu społecznościowym.

Sprawdź koniecznie zbiór cytatów Stevena Weinberga, które zebraliśmy dla Ciebie w jednym miejscu. Wybierz jeden z nich i zrób z nim co tylko chcesz.

Cytaty Stevena Weinberga

***

Jeśli cieśle budują domy w podobny sposób jak programiści tworzą programy, to pierwszy dzięcioł, który nadleci zniszczy całą cywilizację.
***
Im bardziej Wszechświat wydaje się zrozumiały, tym bardziej sprawia wrażenie bezcelowego.
***
Nauka zakłada, że Boga nie ma, i bada, jak daleko może ją to doprowadzić.
***
Z religią czy bez, dobrzy ludzie będą postępować dobrze, a źli – źle, ale złe postępowanie dobrych ludzi, to zasługa religii.

Powyższy artykuł został zobaczony od 04.01.2024 już 3923 razy! Mamy nadzieje, że nasze sentencje Ci się przydają.

Leave a Reply