Home » Cytaty » Cytaty Tennessee Williamsa

Cytaty Tennessee Williamsa

Znani politycy, pisarze, aktorzy, czy też inne znakomite osobistości naszego świata wypowiadają ważne słowa. Są one motywujące lub skłaniające do refleksji. Nie przypadkowo osiągnęli oni sukces i rozpoznawalność. Jedną z takich osób jest amerykański poeta Tennessee Williams.

Cytaty Tennessee Williamsa mogą być dla wielu osób inspirujące i dające do myślenia. Można je umieścić na kartce z życzeniami, gratulacjami, czy gdziekolwiek indziej. Cytaty Williamsa możesz również wysłać bliskiej osobie przy użyciu komunikatora jak Messenger, Whatsapp, Instagram, czy Telegram. Oczywiście cytat możesz ustawić na swoim profilu w dowolnym portalu społecznościowym.

Sprawdź koniecznie zbiór cytatów Tennessee Williamsa, które zebraliśmy dla Ciebie w jednym miejscu. Wybierz jeden z nich i zrób z nim co tylko chcesz.

Cytaty Tennessee Williamsa

***

Pieniędzy można nie mieć w młodości, ale nie na starość.
***
Żyjemy w płonącym domu. Bez straży pożarnej. Bez możliwości wyjścia. Tylko z oknem na górze, z którego możemy spoglądać na palący się dom, z nami w środku.
***
Nie powinniśmy ufać sobie wzajemnie. To nasza jedyna obrona przed zdradą.
***
Dzisiaj, gdy tylu ludzi jest samotnych, byłoby niewybaczalnym egoizmem być samotnym, samotnie.
***
Kobieta potrafi pokochać mężczyznę tylko po to, aby nie zezwolić na to innej.
***
Im więcej ma się pieniędzy, tym więcej poznaje się ludzi, z którymi nic nas nie łączy prócz pieniędzy.
***
Gwiazd, które widzimy na niebie, być może już nie ma. Dokładnie tak samo rzecz się ma z ideałami poprzedniego pokolenia.
***
Gwiazd, które widzimy na niebie, być może już nie ma.

Powyższy artykuł został zobaczony od 02.07.2023 już 5523 razy! Mamy nadzieje, że nasze cytaty Ci się spodobają.