Home » Cytaty » Cytaty Christophera Moore’a

Cytaty Christophera Moore’a

Znani politycy, pisarze, aktorzy, czy też inne znakomite osobistości naszego świata wypowiadają ważne słowa. Są one motywujące lub skłaniające do refleksji. Nie przypadkowo osiągnęli oni sukces i rozpoznawalność. Jedną z takich osób jest pisarz Christopher Moore.

Cytaty Christophera Moore’a mogą być dla wielu osób inspirujące i dające do myślenia. Można je umieścić na kartce z życzeniami, gratulacjami, czy gdziekolwiek indziej. Cytaty Moore’a możesz również wysłać bliskiej osobie przy użyciu komunikatora jak Messenger, Whatsapp, Instagram, czy Telegram. Oczywiście cytat możesz ustawić na swoim profilu w dowolnym portalu społecznościowym.

Sprawdź koniecznie zbiór cytatów Christophera Moore’a, które zebraliśmy dla Ciebie w jednym miejscu. Wybierz jeden z nich i zrób z nim co tylko chcesz.

Cytaty Christophera Moore’a

***

Bądź niezwykle subtelny aż do granic nieprecyzyjności. Bądź niezwykle tajemniczy aż do granic bezgłośności. W ten sposób możesz pokierować losem nieprzyjaciela.
***
Bez przeszłości, gdzie jest wina? Bez przyszłości, gdzie jest strach? A bez winy i strachu, kim jestem ja?
***
Kiedy człowiek mądry udaje głupca, jego porażki nie rozczarowują, a jego sukcesy są miłą niespodzianką.
***
Dzieci widzą magię, ponieważ jej szukają.
***
Bóg jest skłonny wybaczyć ci grzech, który nosisz będąc dzieckiem człowieczym. Ale musisz sam sobie wybaczyć to, że kiedyś byłeś dzieckiem.

Powyższy wpis został wyświetlony od 20.06.2023 już 2925 razy! Mamy nadzieje, że nasze złote myśli Ci się spodobają.

Leave a Reply