Home » Cytaty » Cytaty Stephane’a Garniera

Cytaty Stephane’a Garniera

Znani politycy, pisarze, aktorzy, czy też inne znakomite osobistości naszego świata wypowiadają ważne słowa. Są one motywujące lub skłaniające do refleksji. Nie przypadkowo osiągnęli oni sukces i rozpoznawalność. Jedną z takich osób jest pisarz Stephane Garnier.

Cytaty Stephane’a Garniera mogą być dla wielu osób inspirujące i dające do myślenia. Można je umieścić na kartce z życzeniami, gratulacjami, czy gdziekolwiek indziej. Cytaty Garniera możesz również wysłać bliskiej osobie przy użyciu komunikatora jak Messenger, Whatsapp, Instagram, czy Telegram. Oczywiście cytat możesz ustawić na swoim profilu w dowolnym portalu społecznościowym.

Sprawdź koniecznie zbiór cytatów Stephane’a Garniera, które zebraliśmy dla Ciebie w jednym miejscu. Wybierz jeden z nich i zrób z nim co tylko chcesz.

Cytaty Stephane’a Garniera

***

Charyzma rozwija się stopniowo, kiedy jesteś uczciwy wobec siebie i wobec innych, kiedy akceptujesz się takim, jaki jesteś, zamiast odgrywać rolę, która nie ma nic wspólnego z twoją prawdziwą osobowością.
***
Kot nie pielęgnuje swojego stresu po fakcie. Gdy niebezpieczeństwo zostało zażegnane, […] odnosimy wrażenie, że kot zupełnie się od niego odcina, zapomina o nim, jakby zdarzenie to nigdy nie miało miejsca.
***
Nie dasz nic drugiemu człowiekowi, jeśli nie potrafisz dać niczego samemu sobie.
***
Dla niektórych nawet wakacje stały się wycieńczającym, szczegółowo zaplanowanym wyścigiem, gorszym nawet niż tydzień w pracy!
***
Życie jest zbyt krótkie, by dzielić je z palantami – czy naprawdę jesteśmy czasami aż tak głupi? Czasami bardzo głupi, za głupi, by zdać sobie z tego sprawę!
***
Cierpliwość kota w staraniach o zdobycie tego, czego pragnie, jest równa tylko jego nieustępliwości, przed którą my, ludzie, możemy się tylko nisko pokłonić.
***
Pierwsze wrażenie nigdy nie kłamie. […] spróbuj usłyszeć swoje najbardziej pierwotne instynkty, słuchaj siebie, zaufaj sobie – nigdy tego nie pożałujesz.
***
By skończyć z kłamstewkami i mitomanią, bądź leniem: powiedz prawdę!

Powyższy artykuł został pokazany od 11.01.2024 już 4012 razy! Mamy nadzieje, że nasze cytaty Ci się przydają.

Leave a Reply