Home » Cytaty » Cytaty Andrzeja Sapkowskiego

Cytaty Andrzeja Sapkowskiego

Znani politycy, pisarze, aktorzy, czy też inne znakomite osobistości naszego świata wypowiadają ważne słowa. Są one motywujące lub skłaniające do refleksji. Nie przypadkowo osiągnęli oni sukces i rozpoznawalność. Jedną z takich osób jest polski pisarz Andrzej Sapkowski.

Cytaty Andrzeja Sapkowskiego mogą być dla wielu osób inspirujące i dające do myślenia. Można je umieścić na kartce z życzeniami, gratulacjami, czy gdziekolwiek indziej. Cytaty Sapkowskiego możesz również wysłać bliskiej osobie przy użyciu komunikatora jak Messenger, Whatsapp, Instagram, czy Telegram. Oczywiście cytat możesz ustawić na swoim profilu w dowolnym portalu społecznościowym.

Sprawdź koniecznie zbiór cytatów Andrzeja Sapkowskiego, które zebraliśmy dla Ciebie w jednym miejscu. Wybierz jeden z nich i zrób z nim co tylko chcesz.

Cytaty Andrzeja Sapkowskiego

***

„Musimy żyć. Żyć tak, by później nikogo nie musieć prosić o wybaczenie.”
***
„Nie myl nieba z gwiazdami odbitymi nocą na powierzchni stawu.”
***
„Możemy nosić chińskie ciuchy, jeździć czeskimi autami, patrzeć w japońskie telewizory, gotować w niemieckich garnkach hiszpańskie pomidory i norweskie łososie. Co do kultury, to jednak wypadałoby mieć własną.”
***
„Kobietom pieniądze potrzebne nie są. Bo i po co? Nie piją, w kości nie grają, a kobietami, psiakrew, są przecież same.”
***
„Lepiej zaliczać się do niektórych niż do wszystkich.”
***
„Gdy cię mają wieszać, poproś o szklankę wody. Nigdy nie wiadomo, co się wydarzy, zanim przyniosą.”
***
„O miłości wiemy niewiele. Z miłością jest jak z gruszką. Gruszka jest słodka i ma kształt. Spróbujcie zdefiniować kształt gruszki.”
***
„Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć przynoszą czasem smutek i żal, nie żałuje się.”
***
„Są rzeczy, które albo rozumie się w lot, nawet bez słów, albo nigdy się ich nie zrozumie.”
***
„Czymże jest prawdziwa męskość, jeśli nie wymieszanymi w odpowiednich proporcjach klasą i szaleństwem? ”
***
„Miłość kpi sobie z rozsądku. I w tym jest jej urok i piękno.”

Powyższy wpis został zobaczony od 06.02.2023 już 8407 razy! Mamy nadzieje, że nasze sentencje Ci się przydają.

Leave a Reply