Home » Cytaty » Cytaty Nicka Vujicica

Cytaty Nicka Vujicica

Znani politycy, pisarze, aktorzy, czy też inne znakomite osobistości naszego świata wypowiadają ważne słowa. Są one motywujące lub skłaniające do refleksji. Nie przypadkowo osiągnęli oni sukces i rozpoznawalność. Jedną z takich osób jest mówca motywacyjny Nick Vujicic.

Cytaty Nicka Vujicica mogą być dla wielu osób inspirujące i dające do myślenia. Można je umieścić na kartce z życzeniami, gratulacjami, czy gdziekolwiek indziej. Cytaty Vujicica możesz również wysłać bliskiej osobie przy użyciu komunikatora jak Messenger, Whatsapp, Instagram, czy Telegram. Oczywiście cytat możesz ustawić na swoim profilu w dowolnym portalu społecznościowym.

Sprawdź koniecznie zbiór cytatów Nicka Vujicica które zebraliśmy dla Ciebie w jednym miejscu. Wybierz jeden z nich i zrób z nim co tylko chcesz.

Cytaty Nicka Vujicica

***

Oficjalnie jestem niepełnosprawny, lecz czuję się pełnowartościowym człowiekiem, a brak kończyn uznaję za okazję do zrobienia czegoś dobrego dla tego świata. Niepełnosprawność daje mi wyjątkową szansę dotarcia do wielu potrzebujących. Ty też zmagasz się z różnymi wyzwaniami i nie jesteś idealny, ale jesteś doskonałą wersją siebie!
***
Odnalazłem szczęście, gdy zdałem sobie sprawę, że pomimo wszelkich ułomności jestem doskonałym Nickiem Vujicicem.
***
Kiedy nie dostajesz tego, czego pragniesz spróbuj to dać.
Jeśli potrzebujesz pocieszenia pociesz kogoś.
***
Przyjaciół zdobywa się przez słuchanie, przez poznawanie ich świata i odkrywanie wspólnych zainteresowań.
***
Często słyszymy o negatywnych objawach zespołu stresu pourazowego, jednak psychologowie odkryli, że osoby, które skutecznie uporały się z problemami zdrowotnymi czy doświadczeniami losu, przejawiają wiele pozytywnych oznak rozwoju:
– uświadamiają sobie, że są silniejsze, niż myślały, i w przyszłości na ogół szybciej dochodzą do siebie po chorobie lub urazie;
– odkrywają, komu naprawdę na nich zależy, i rozwijają te relacje;
– bardziej cenią sobie każdy kolejny dzień i dobre rzeczy, które ich spotykają;
– stają się silniejsze duchowo.
***
Spelnienie znajdziesz tylko wtedy,gdy poprzez swoje talenty i pasje zacznisz sluzyc wyzszym celom.Nie daj sie zwiesc pokusie latwego samozadowolenia.Nie daj sie porwac gonitwie za rzeczami materialnymi-doskonalym domem,modnymi ubraniami czy najnowszym modelem samochodu.Dewiza ” gdybym tylko mial x bylbym szczesliwy” to urojenie,ktoremu ulegaja miliony ludzi.Ten,kto szuka szczescia w przedmiotach,nigdy nie poczuje sie naprawde zaspokojony.
***
Upadnij siedem razy, wstań osiem!
***
Życie nie polega na tym, by mieć – chodzi raczej o to, by bardziej być.
***
Kiedy dobra materialne i atrakcyjność zewnętrzna stają się naszym priorytetem i kiedy pozwalamy innym ludziom decydować o tym, ile jesteśmy warci, ryzykujemy, że nasz prawdziwy potencjał pójdzie na marne.
***
Istnieje wiele rodzajów upośledzenia gorszych niż brak rąk i nóg – należy do nich strach. Nie można być człowiekiem szczęśliwym i spełnionym, jeśli strach paraliżuje nas, gdy tylko mamy podjąć ważną decyzję. Strach podcina skrzydła i nie pozwala nam w pełni wykorzystać naszego potencjału.
***
Wiem z całą pewnością, że Bóg nie popełnia błędów – Bóg jest autorem cudów. Ja jestem jednym z nich – i Ty też!
***
Czasami po prostu nie masz wpływu na to, co się dzieje. Niektóre okoliczności nie wynikają wcale z Twoich błędów i pozostają poza Twoją kontrolą. Zawsze jednak masz pewien wybór – możesz albo się poddać, albo z nadzieją walczyć o lepsze życie. Jeśli chcesz posłuchać mojej rady, pamiętaj, że nic nie dzieje się bez powodu i że ostatecznie z każdego doświadczenia może wypłynąć jakieś dobro.
***
Ty też powinieneś się starać, by wszystko, co robisz, wykonywać jak najlepiej.
Pracuj ciężko.
Ćwicz.
Opanuj podstawy.
Nie żałuj wysiłku.
Ale pamiętaj, że czasem Ci nie wyjdzie, ponieważ droga do mistrzostwa prowadzi przez niepowodzenia.
***
Nie sądzę, by którekolwiek z wcześniejszych pokoleń było oszukiwane na taką skalę jak nasze. Jesteśmy nieustannie bombardowani komunikatami utwierdzającymi nas w przekonaniu, że jeśli chcemy poczuć się szczęśliwi i docenieni, jeśli chcemy być ludźmi sukcesu, musimy najpierw zadbać o swój wygląd, zakupić odpowiedni samochód i prowadzić odpowiedni styl życia.
***
To od Ciebie zależy, czy pozbierasz się, wstaniesz i ruszysz dalej!
***
Jeśli sam nie doświadczasz cudu, bądź cudem dla innych!
***
Czasami jesteśmy już o włos od osiągnięcia wymarzonego celu, jednak w ostatniej chwili coś się nie udaje. To jednak nie powód, by się poddać. O porażce można mówić dopiero wtedy, gdy rezygnujemy z podjęcia kolejnej próby.
***
Przeciwności, z którymi musimy się zmierzyć, często sprawiają, że stajemy się silniejsi. A to, co dziś wydaje się stratą, jutro może okazać się zyskiem.

Powyższy artykuł został wyświetlony od 15.01.2024 już 1519 razy! Mamy nadzieje, że nasze cytaty Ci się przydają.

Leave a Reply